i7 4960x Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana kalırsa gerçekten uçmuş bir sistem oyun oynamak için daha uygun fiyata daha iyi pc kurarsınız. 2900$ gerçekten çok fazla o kadar vermeyi göze alıyorsanız en iyisi MSi'dan bir ürün bakın, gx70 ya da gs70 de uygun oyun için akıllı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşa takılmayın. Hayali sistem konusu gibi. Arkadaş daha önce Gt 630 ile GT 640 karşılaştırma konusu açmıştı. Belki bir bakkaldır

Hayali sistem oluşturanlar için oluşturmuş olabilir. Hani bana araba fiyatına sistem hazırlarmısınız derserse bu linki verip geçiştirebiliriz diye düşünüyorum. İyi olmuş yani, güzel.

Madem o kadar para var, ya da hayali sistem ise SSD 1 TB yerine 2x500 veya 2x1TB olabilirdi.

Çok abartılı bir sistem 1tb SSD zaten orta seviye bir oyun pc'si fiyatın da. İşlemciye gelirsek herhalde DICE yada FROSTBİTE'da grafik işiyle uğraşıyor arkadaş

Arkadaşlar sistem imzası nasıl ekleniyor siteye yardımcı olabilir misiniz? Bir forum üyesi sistem imzamı istemişti de...
Şimdiden teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…