i7-620M için hangi işletim sistemi kurulmalı?

Destek kesilse ne olur ki. Hala stabil, güzel ve kullanışlı bir sistem Windows 7. bu olay özellikle Technopat forumunda çok abartılıyor.

Windows 7 kullanıyordum, akşam yemeğine giderken başlat tuşuna bastım yemekten sonra daha hoş geldiniz yazıyordu o zamanlar biraz bakımsızdı tabii ki ama güzel görünüşü ve modernliğe daha yakınlığıyla Windows 8.1 tercih ederdim ben. Bellek kullanımı ve performans açısından çok bir farkları yok aralarında.

Lubuntu veya Xubuntu gibi dağıtımlar kullanabilirsin Linux tarafında.

Windows tarafında Windows 10 2004. 8.1 kullanmana gerek yok. HDD ile sorun yaşamadım.

Ben Windows 10'da HDD sorunu yasiyorhm W7 Ultimate dusunmustum tavsiye etmediler.

Windows 7 kullanıyordum, akşam yemeğine giderken başlat tuşuna bastım yemekten sonra daha hoş geldiniz yazıyordu o zamanlar biraz bakımsızdı tabii ki ama güzel görünüşü ve modernliğe daha yakınlığıyla Windows 8.1 tercih ederdim ben. Bellek kullanımı ve performans açısından çok bir farkları yok aralarında.
Dediğiniz olay hiç başıma gelmedi. Windows 7' yi yıllardır kullanıyorum hiç yarı yolda bırakmadı beni. Fakat Windows 10 hala beta gibi olur olmadık hataları var ve çok fazla var. Son güncellemelerle stabilleşmeye başladı. Fakat eski sistemler için tam bir işkence.

Dediğiniz olay hiç başıma gelmedi. Windows 7'yi yıllardır kullanıyorum hiç yarı yolda bırakmadı beni. Fakat Windows 10 hala beta gibi olur olmadık hataları var ve çok fazla var. Son güncellemerle stabilleşmeye başladı. Fakat eski sistemler için tam bir işkence.

O zaman 8.1 kuruyum.

Geri
Yukarı