İ7 6700K ekran kartsız sisteme 4500 TL verilir mi?

Ayrı ayrı şekilde de satabilirim. Bütçenizi aşıyorsa yapabilecek bir şey yok tabi ki . Bu işler kısmet.
Ürünleriniz aslında çok hoşuma gitti. Geri kalan parçaları toplamaya kalksam nereden baksanız 7 bini bulur ve geçer. O yüzden teşekkürler...

Ürünleriniz aslında çok hoşuma gitti. Geri kalan parçaları toplamaya kalksam nereden baksanız 7 bini bulur ve geçer. O yüzden teşekkürler...
Şuan almayı düşündüğünüz sistemin özellikleri neler? Fiyatı ne kadar? Eğer 7500 ile toplamayı düşünüyorsanız benim sistemin daha performanslı olacaktır. Toplu olarak bir fiyat görüşebiliriz.

Şuan almayı düşündüğünüz sistemin özellikleri neler? Fiyatı ne kadar? Eğer 7500 ile toplamayı düşünüyorsanız benim sistemin daha performanslı olacaktır. Toplu olarak bir fiyat görüşebiliriz.
Sizin sistemizden daha yeni ve güncel bi sistem buldum. Sizin ekran kartınız daha iyi ama ileride yükseltirim belki.

Eğer oyun oynamayı gözden çıkarıp alırda biraz beklerseniz iyi bir ekran kartı alırsınız takarsınız ve de uçuşa geçersiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı