i7 6700K sisteme anakart önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yeter artık! Ryzen varken neden Intel alıyorsunuz? Hiç mi araştırmıyorsunuz? İçinize sinmeyen nedir? Ryzen'i üreten firmanın adında 'AMD' yazması mı? Bakın artık fanboyluğu bırakın. Eğer fanboyluk yaparak Intel alırsanız bu yine sizin zararınıza olur. Buradaki insanlar sizi düşündükleri için Ryzen öneriyorlar, yoksa kendileri kâr falan etmiyorlar. Intel şimdi oyunlarda 5-10 FPS daha iyi olabilir. Ama gelecek oyunlarında Ryzen daha ön planda. Örneğin bir oyunda herhangi bir ayarda Intel işlemci %100 kullanılıyorsa, Ryzen %50 kullanılıyordur ve bu mükemmel bir şey. Bir araştırın derim. Eğer bunları bile bile Intel alırsanız yine kendi zararınıza.

İkinci el Sabertooth Z170S Mark 1 var Sahibinden.com'da 850 TL. Bağlayabilirsem 700'e sizin olsun. Kendisi arkadaşım olur. Ayrıca olursa da çok kral olur. ;)

Yok saol 2.el almayı düşünmüyorum.

Yeter artık! Ryzen varken neden Intel alıyorsunuz? Hiç mi araştırmıyorsunuz? İçinize sinmeyen nedir? Ryzen'i üreten firmanın adında 'AMD' yazması mı? Bakın artık fanboyluğu bırakın. Eğer fanboyluk yaparak Intel alırsanız bu yine sizin zararınıza olur. Buradaki insanlar sizi düşündükleri için Ryzen öneriyorlar, yoksa kendileri kâr falan etmiyorlar. Intel şimdi oyunlarda 5-10 FPS daha iyi olabilir. Ama gelecek oyunlarında Ryzen daha ön planda. Örneğin bir oyunda herhangi bir ayarda Intel işlemci %100 kullanılıyorsa, Ryzen %50 kullanılıyordur ve bu mükemmel bir şey. Bir araştırın derim. Eğer bunları bile bile Intel alırsanız yine kendi zararınıza.

Ben biraz daha araştırayım o zaman. Fakat genel olarak yorumlar intel lehine olduğu için sanırım bir önyargı var içimde.

Yok saol 2.el almayı düşünmüyorum.

Ben biraz daha araştırayım o zaman. Fakat genel olarak yorumlar intel lehine olduğu için sanırım bir önyargı var içimde.
Hocam içinizde şüphe kesinlikle olmasın. Artık o bildiğiniz AMD çok değişti. Neler yaptılar görmüyor musunuz? Bu seri FX serisi gibi değil kesinlikle. Intel'den çok daha iyiler. Bu saatten sonra kesinlikle paranızı Intel'e yatırmayın.

cd591686252cce0b9ae798a537bcad86.jpg

Site arızalı galiba ekran kartı koyuyorum ama gözükmüyor. Ekran kartı Rx580 alırsan 1300 tl. Benim önerim bu olur. Diğer önerileride beklemeni tavsiye ederim.

Her şey dahil bütçeniz ne kadar ise belirtin biz size yardımcı olalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı