i7-7700 - GTX 1060 sistem alınır mı?

mustafackrr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Ben kendime ilk defa toplama 2. el oyun bilgisayarı alacağım. Bilgisayar donanımlarından çok az anlıyorum. Çevremde bilen birisi de olmayınca buraya konu açıp siz değerli insanlardan yardım almak istedim. Aşağıdaki görselde bilgisayarın donanım özellikleri mevcut. 13.000 TL gibi bir fiyat istiyor. Benim oyun ihtiyaçlarımı karşılayabileceğini düşünüyorum bu bilgisayarın. Fiyatı sizce nasıl? Almaya değer mi? Veya farklı bir fikir sunmak isterseniz de yorumlamanızı rica ederim.

258caf7d-a008-4d94-804e-52f096a97239.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok pahalı hocam 13K ya daha güçlü bir sistemi sıfır olarak alırsınız.

Merhaba,

Ben kendime ilk defa toplama 2. el oyun bilgisayarı alacağım. Bilgisayar donanımlarından çok az anlıyorum. Çevremde bilen birisi de olmayınca buraya konu açıp siz değerli insanlardan yardım almak istedim. Aşağıdaki görselde bilgisayarın donanım özellikleri mevcut. 13.000 TL gibi bir fiyat istiyor. Benim oyun ihtiyaçlarımı karşılayabileceğini düşünüyorum bu bilgisayarın. Fiyatı sizce nasıl? Almaya değer mi? Veya farklı bir fikir sunmak isterseniz de yorumlamanızı rica ederim.

Eki Görüntüle 1574802

Alınmaz sıfıra daha iyileri toplanır ve 1060 maksimum 6 GB değil miydi?

Merhaba,

Eki Görüntüle 1574802
GTX 1060 14 GB ilk defa duyuyorum. Tam bilmeyen adamı kandırmalık sistemlerden.
O fiyata İtopyayı pek bilmem ama bu sistem daha günceldir
BBL-ESPOR/Intel Core i3 12100F/ASUS TUF GAMING GeForce GTX 1660 Ti EVO OC 6GB/16GB DDR4/512GB NVMe M.2 SSD/Geforce Espor PC |ITOPYA.COM (Başka ucuza seçenek varsa neden olmasın)

Geri
Yukarı