Çözüldü İ7 7700 HQ macOS Mojave Kurulumda hata ve USB olmadan boot edememe sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ek olarak gene aynı hatayı alırsan bu config tüm önerilerimi baştan sırası ile dener misin ?
Bu configi kullanmak için USB / Clover içindeki config dosyalarının hepsini sil ve bu config dosyasını aynı konuma atarak kullanabilirsin.

Hocam, siz fake.smc hariç hepsini sil ve Intel Inject olmadan dene dediniz ya, FakeID v.s yazayım mı? Ayrıca diğer configlerle denerken Intel Inject, fake id v.s gireyim mi, olduğu gibi mi kalsın?

EDID mi, Intel mi seçili olsun?
Hocam, Ateist olmasam varya.
Yani şimdi söyleyebileceğim en iyi şey, siz adamsınız. Niye göremedim ben sizi? :) 3 gündür uğraşıyorum sizin sayenizde oldu. Tek dileğim çok mutlu olun, her isteğiniz olsun. Çok çok teşekkürler hocam.
Çözümü yazayım; fake.smc hariç tüm kextler ve Configler silindi, sadece @claus hocamın verdiği Config kullanıldı, başka ayar yapılmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağolun hocam. Bir sorum daha var. Acaba USB olmadan nasıl boot ederim? (Biliyorum bıktınız benden internetten aradım ama Mojave yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı