i7 7700K sisteme ETS 2 grafik ayarı önerisi

İşletim sistemi
Windows 10

ciftciiberkay

Hectopat
Sistemim tüm oyunları kasmadan donmadan oynatırken ETS ve ATS oynarken anlık kasmalar oluyor. Sizin kullandığınız en ideal grafik ayarlarınız nedir?
Sistem:
i7 7700K 4.2 GHz
1050 Ti Gaming X 4 GB
8 GB RAM.

Steam'den son sürüm.
Ya çözünürlük 240p ya da sallıyorsun. 1050 3GB ile 1080p High %300 ölçekleme ile 20 FPS alıyorum. Dediğin imkansızı bir adım geçmiş.

Ya çözünürlük 240p ya da sallıyorsun. 1050 3GB ile 1080p High %300 ölçekleme ile 20 FPS alıyorum. Dediğin imkansızı bir adım geçmiş.

Öncelikle üslubunuzu düzeltin sonrasında bilgisayarınızı kontrol edin 2 adet SS bırakıyorum biri oyun içi FPS diğeri de ayarların SS i herhangi bir donma takılmada mevcut değil :D

Dosya Ekleri

• ss1.png
    ss1.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 24
  • ss2.png
    ss2.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 29
Öncelikle üslubunuzu düzeltin sonrasında bilgisayarınızı kontrol edin 2 adet SS bırakıyorum biri oyun içi FPS diğeri de ayarların SS i herhangi bir donma takılmada mevcut değil :D
Oyunu oynayan herkes bu dediğin kestane olduğunu bilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2 sene önce yeni grafik motoru çıkmadan önce yapılan testte dahi 60'ı neredeyse geçmiyor. Son sürüm olmadığı ortada. Ha dersin ki SinglePlayer bu, bir şey değişmez, ancak 10-15 FPS değişir.

Oyunu oynayan herkes bu dediğin kestane olduğunu bilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2 sene önce yeni grafik motoru çıkmadan önce yapılan testte dahi 60'ı neredeyse geçmiyor. Son sürüm olmadığı ortada. Ha dersin ki SinglePlayer bu, bir şey değişmez, ancak 10-15 FPS değişir.

Ya hocam neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz Steam'den indirili ATS ETS ikisini de gayet rahat oynuyorum Online da oynadım bu sistemle oda gayet rahattı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı