i7 8. nesil ve 9. nesil destekleyen anakart önerisi

2 tane atmıştım ben, ilk yorum olması gerek.

Yerinizde olsam Samsung 27'' LC27JG50QQMXUF 4ms 144Hz QHD FreeSync Curved Gaming Monitör | Samsung | 144Hz Samsung 27 İnç 2K 4ms 144Hz FreeSync'a Sahip Curved Oyuncu Monitörü Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da bunu alıp 6600K ile devam ederdim. Sistemden tam verim alırsınız ve darboğaz sorunu yaşamazsınız. İlerde güzel bütçe ayarladığınızda işlemci ve anakart değişirsiniz.
Malesef monitoru yeni aldim 144 hz 1 ms. Ben PUBG'yi 1080p'de oynama taraftariyim cogu pro oyuncunun tercih ettigi gibi.
1080P için işlemci darboğaz yapıyordur gibime geliyor. Bu arada monitör ne kullanıyorsun ?
144 hz 1 ms viewsonic.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1080'li sistemime i7-8700 veya 9700K takmayı düşünüyorum. Elimde şu an MSI Z270 M3 anakart mevcut. 8 ve 9. nesili desteklemiyor. Oyun amaçlı kullanım yapacağım, sizce analartımı elimde tutup i7 7700K mı takmalıyım, yoksa anakartımı da sizin önerilerinize göre değiştirip 8 veya 9 nesil dediğim işlemcilere mi yöneleyim? Bütçem de biraz kısıtlı yardım ederseniz çok sevinirim.
Asus marka al zarar etmezsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı