i7 8700K 1080 Ti sistem oyunlarda anlık takılıyor

Aolzarin

Kilopat
Yer
Kocaeli/Gebze
RAM
32 GB Corsair/Kingston 3000 MHZ CL15
SSD veya HDD modeli
SANDISK EXTREME PRO 500 GB M2 / Kioxia Exceria 500
Ekran kartı
Asus GTX 1080 Ti O.C
Anakart
Asus Z370-A Prime
İşlemci
i7 8700K
Windows 11'de oyunları oynarken belli bir zaman sonra shutter başlıyor. Araştırdığımda bunun TPM'den yana olduğunu söyleyen çok, kimisi de TPM yapmaz diyorlar. Şu an Windows 10'a geri döndüm. Windows 10'da böyle bir problem yok. Bu anlık takılmalar neden kaynaklanıyor olabilir Windows 11'de? Bu problemi yaşayan var mı? Windows 11 kullanmak istiyorum, bu problem sinirimi bozduğundan ötürü kullanmaktan mahrum kalıyorum. Anakartın TPM özelliği bulunuyor. Şu problemi çözersem eğer W11'e tekrar döneceğim.

Lisansın türüne bağlı. Benim arkadaşımın lisansı Windows 7-8-10-11'de geçerli idi örneğin. Tam sistemini bilmiyorum ben crack kullanıyorum :D.
20-30 TL ye OEM keyler var kanka, crackli kullanma bence, al bir tane orijinal lisans kullan. Benimki öyle mesela yıllardır kullanıyorum. Çoğu kişi kullanıyor bu şekil lisans satın alıp.

20-30 TL'ye OEM keyler var kanka, crackli kullanma bence, al bir tane orijinal lisans kullan. Benimki öyle mesela yıllardır kullanıyorum. Çoğu kişi kullanıyor bu şekil lisans satın alıp.

Vallahi ben düzgün bulamadım ya. Crack'i de CMD'den yaptım zaten yıllardır böyle. Bir sorun çekmedim şimdiye kadar. Çok büyük bir problem olur mu ki?

Vallahi ben düzgün bulamadım ya. Crack'i de CMD'den yaptım zaten yıllardır böyle. Bir sorun çekmedim şimdiye kadar. Çok büyük bir problem olur mu ki?
Bende eskiden crackli kullanıyordum neydi o KMSpico mu ne bir program vardı :D Onu kullandığımda windows updateler sanki bilerek pc yi bozuyordu. Lisans satın aldıktan sonra Windows sanki mükemmelleşiyor :D bence satın almalısın forumda araştır önerilen güvenilir siteler bulacaksın. ben sağlamlisans diye bir yerden aldıydım

Windows 11'de oyunları oynarken belli bir zaman sonra shutter başlıyor. Araştırdığımda bunun TPM'den yana olduğunu söyleyen çok, kimisi de TPM yapmaz diyorlar. Şu an Windows 10'a geri döndüm. Windows 10'da böyle bir problem yok. Bu anlık takılmalar neden kaynaklanıyor olabilir Windows 11'de? Bu problemi yaşayan var mı? Windows 11 kullanmak istiyorum, bu problem sinirimi bozduğundan ötürü kullanmaktan mahrum kalıyorum. Anakartın TPM özelliği bulunuyor. Şu problemi çözersem eğer W11'e tekrar döneceğim.

Discord'un uygulamasını kapattım ve bilgisayarımı temizledim sorunum çözüldü. Sanırsam bir çeşit glitch var.

Yeni konular

Geri
Yukarı