i7 8700K ve RTX 2070 sisteme PSU ve kasa önerisi

Dısplayden ötürü mü sizce bunu seçmeliyim? daha monitörü almamsdm da ayak kısmı hoşuma gitmedi masada cok tuhaf duru :D

O monitörün ayakları baya büyük, kullandığın masanın boyutlarına bak da al, yoksa klavye ile iç içe yaşıyorsun =)

Kasa olarak NZXT H500 yerine Phankteks P350X alabilirsin soğutma olarak çok daha iyi, paran varsa ama H700 al harman ovası gibi kasa.

PSU olarak 850W çok fazla bence. İleride NVLink falan düşünmüyorsan eğer 750W 80+ Gold bir model alabilirsin.

O monitörün ayakları baya büyük, kullandığın masanın boyutlarına bak da al, yoksa klavye ile iç içe yaşıyorsun =)

Kasa olarak NZXT H500 yerine Phankteks P350X alabilirsin soğutma olarak çok daha iyi, paran varsa ama H700 al harman ovası gibi kasa.

PSU olarak 850W çok fazla bence. İleride NVLink falan düşünmüyorsan eğer 750W 80+ Gold bir model alabilirsin.
ayakları kaç cm? bir de PSU olarak marka önerisinde bulunabilir misiniz?

ayakları kaç cm? bir de PSU olarak marka önerisinde bulunabilir misiniz?
Ayaklarının ölçüşünü tam bilmiyorum kendim MPG27CQ modelini kullanıyorum onun ki baya bir büyük.
FSP, Seasonic, Corsair(RM ya da HX serisi) ya da EVGA markalarından alabilirsin.

Aerocool KCAS 750W 80+ Gold Aktif PFC RGB Fanlı Modüler Güç Fiyatı
bu PSU nasıl? kaliteli midir?
Kasa olarak da h500i düşünüyorum 240l lik sıvı soğutma ön yüze yerleştirilebilinir mi? üstte tek fanlık yer var ve gigabyte rtx 2070 3 fanlı kasaya sığar mı?
Yok o PSU'yu pek tavsiye etmem, tüm sistemi emanet ediyorsunuz, biraz bütçeyi arttırın az kaliteli bir PSU alın bence. İllaki NZXT kasa alıcaksan eğer H500i yerine H500 al boşuna para verme, içinde sadece NZXT RGB fanlar için kontrol cihazı ve led strip oluyor, gereksiz bence.
H500'ün ön tarafına 280 mm'e kadar soğutucu takabilirsin. Ben olsam Phanteks P350X alırdım, çok daha fazla seçenek sunuyor fan ve radyatör montajı için.

Yok o PSU'yu pek tavsiye etmem, tüm sistemi emanet ediyorsunuz, biraz bütçeyi arttırın az kaliteli bir PSU alın bence. İllaki NZXT kasa alıcaksan eğer H500i yerine H500 al boşuna para verme, içinde sadece NZXT RGB fanlar için kontrol cihazı ve led strip oluyor, gereksiz bence.
H500'ün ön tarafına 280 mm'e kadar soğutucu takabilirsin. Ben olsam Phanteks P350X alırdım, çok daha fazla seçenek sunuyor fan ve radyatör montajı için.
hangi psuyu önerirsiniz? kasa olarak p350x kafama yattı biraz montajlarına baktım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı