i9-10900K 64 GB RAM ekran kartsız sistem toplama

Bütçe
15000

BerkBL

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, sunucu olarak kullanmak için i9-10900K 64 GB bir kasa toplamayı düşünüyorum. Vakti ve ilgisi olan arkadaşlara burada fikir danışmak istedim.

Kısaca istediğim özellikler:

i9-10900K (Ryzen düşünmüyorum)
64 GB RAM (2x32 olabiliyorsa daha iyi olur, ilerleyen zamanlarda 128 GB olarak yükseltmeyi planlıyorum. Bütçe yeterse 128 GB olarak alabilirim.)
PCI-e 4.0 destekli bir anakart.
PCI-e 4.0 NVMe disk ( XPG Gammix S70 modeline baktım testlerde vadettiği değerleri sunuyor gibi, önereceğiniz başka marka/model var ise hepsine açığım maliyet aynı olacaksa RAID ile PCI-e 3.0 NVMe kullanılabilir.)
i9-10900K için bir sıvı soğutma.

Sunucu olarak kullanılacağı ve 7/24 çalışacağı için parçaların buna dayanıklı olması gerekiyor, bu konuda pek bilgim yok marka/model önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.

10900K apu işlemci mi? Görüntü nasıl aktarılacak bilgi verir misiniz? Açıkcası bende Intel bir sistem alacağım .

10900K apu işlemci mi? Görüntü nasıl aktarılacak bilgi verir misiniz? Açıkcası bende Intel bir sistem alacağım .
10900K'nın dahili grafik birimi bulunuyor. Ben sanal sunucu olarak kullanacağım için biraz daha farklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…