Çözüldü i9-10900KF sistem yeniden başlattıktan 2 dakika sonra açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

refikilhan

Kilopat
Daha fazla  
Bugün Windows 11'e geçtim fakat sistemi yeniden başlattığımda monitör, fare ve klavye dahil her şey kapanıyor, bilgisayar 2 dakika sonra tekrar kendiliğinden açılıyor, buna bir mana veremedim, bu biyos ayarları nedeniyle oluyorsa Msi anakartı yeni taktığım için bu ayar nasıl yapılır bilmiyorum. Sizce tekrar Windows 10'a mı dönmeliyim?
Teşekkürler.

PC donanımım:
Anakart:
MSI MPG Z590 Gaming Carbon Wi-Fi soket 1200 DDR4 5333 (OC) PCI-e gen 4, M.2 USB3.2 1X 2.5G LAN.
Wi-Fi 6 ATX.

İşlemci;
İnter Core i9-10900KF, 3.7 GHz, 20 MB cache, LGA 1200.

Ekran kartı:
ASUS NVIDIA GeForce GTX 960 GDDR5 4 GB. 128 bit.

SSD HD:
Samsung SSD 850 EVO 250GB (250 GB, SATA 3)

RAM:
Corsair Vengeance Pro RGB 16 GB(2x8GB) DDR4 3600MHz CL18 RAM cMW16GX4M2D3600C18.

Son düzenleme:
Çözüm
Nasıl çözdünüz?

Anakartım Wi-Fi olduğunu hiç düşünmeden bilgisayarıma USB TP-Link Wi-Fi kuruyordum, her iki Wi-Fi'ın çakışacağı son anda aklıma geldi ve TP-Link Wi-Fi Yazılımını kaldırdım, aylar sonra sorunum çözüldü. Aslında bu yazılımın kendisi de sorunluymuş.
Hepsi normal, acaba sorun biyos ayarlarında ise MSI anakartı yeni kurdum, ayarlarında acemiyim, nasıl yapılır bilmiyorum, bu 80'lik ihtiyara yardımcı olur musunuz?
Teşekkürler

Nasıl çözdünüz?

Anakartım Wi-Fi olduğunu hiç düşünmeden bilgisayarıma USB TP-Link Wi-Fi kuruyordum, her iki Wi-Fi'ın çakışacağı son anda aklıma geldi ve TP-Link Wi-Fi Yazılımını kaldırdım, aylar sonra sorunum çözüldü. Aslında bu yazılımın kendisi de sorunluymuş.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı