i9 14900K işlemci için termal macun önerisi

Nefer26

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Memur
Merhaba. i9 14900K işlemcim, ASUS RYUJIN III 360 soğutucum mevcut. Soğutucu üzerinde ki termal macun mevcut, işlemci için yeterli olur mu veya önerebileceğiniz en iyi termal macun var mıdır? Bulabildiğim kadarıyla Thermal Grizzly Kryonaut Extreme en tavsiye edilen macunlardan. Sıvı metal olayına girmek istemedim böyle bir tecrübem pek yok. Teşekkürler.

Merhaba. i9 14900K işlemcim, ASUS Ryujin III 360 soğutucum mevcut. Soğutucu üzerinde ki termal macun mevcut, işlemci için yeterli olur mu veya önerebileceğiniz en iyi termal macun var mıdır? Bulabildiğim kadarıyla Thermal Grizzly Kryonaut Extreme en tavsiye edilen macunlardan. Sıvı metal olayına girmek istemedim böyle bir tecrübem pek yok. Teşekkürler.

Hocam neden 14900k alma gereği duydunuz? Bir önceki nesil ile arasında %1-2 fark var.

Kryonaut al dicem de gerek yok üstündeki macun da oldukça kaliteli, her türlü 100 derece göreceksin zaten.
Böyle bir harcamaya gerek yok diyorsunuz tamam öyleyse.

Hocam neden 14900k alma gereği duydunuz? Bir önceki nesil ile arasında %1-2 fark var.
Hocam, ben ddr4 sistem sahibiyim. DDR5 sistem toplamak istedim 13900k fiyatı 14900k'dan daha pahalıydı bende yeni versiyonu olsun dedim.

Böyle bir harcamaya gerek yok diyorsunuz tamam öyleyse.

Hocam, ben DDR4 sistem sahibiyim. DDR5 sistem toplamak istedim 13900k fiyatı 14900K'den daha pahalıydı bende yeni versiyonu olsun dedim.

Anladım hocam, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı