i9-9900KF & GTX 1660 Super sistem ne kadar eder?

Yetkin2828

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yeni sistem kurduğum için eskisi boşa çıktı. SSD hariç her şeyi var.

Intel Core i9-9900KF
Cooler Master Hyper 212X soğutucu.
NVIDIA GeForce GTX 1660 Super.
16 GB 8x2 DDR4 RAM.
ASUS Prime H310M-E r2.0
650W güç kaynağı ve haliyle kasa.
Bu sistem ortalama ne kadar eder bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni sistem kurdunuz ve o işlemci boşa mı çıktı? Aşırı zengin ya da troll.

Garantileri devam etmiyor diyelim 25-30 bin civarı diyebilirim.

Yeni sistem kurdunuz ve o işlemci boşa mı çıktı? Aşırı zengin ya da troll.

Garantileri devam etmiyor diyelim 25-30 bin civarı diyebilirim.
Evet başka bir sistem kurdum. Bu işlemci değil bu sistem boşa çıktı. Bunu satmak istiyorum. Neden troll olsun anlamadım? İşlemciyi bir kaç ay önce 6k ya almıştım. İşlemcinin modelini yanlış mı gördünüz?

Evet başka bir sistem kurdum. Bu işlemci değil bu sistem boşa çıktı. Bunu satmak istiyorum. Neden troll olsun anlamadım? İşlemciyi birkaç ay önce 6K ya almıştım. İşlemcinin modelini yanlış mı gördünüz?

İşlemciniz çok kaliteli ve güçlü bir işlemci, böyle bir sistem ileriye dönük olabilir çünkü o ekran kartı o sisteme geçici olarak alınmış gibi upgrade edilmeli yani o yüzden sordum.

Güzel fiyata düşürmüşsünüz toplu sistem 25-30 civarı eder dediğim gibi tahminimce, garantileri varsa değişebilir ayrı ayrı satarsanız daha çok kar edersiniz fakat bu sefer alıcısı çıkmayan parçalar olabilir biraz daha uğraşmanız gerekecektir yani ayrı ayrı satarsanız.

İşlemciniz çok kaliteli ve güçlü bir işlemci, böyle bir sistem ileriye dönük olabilir çünkü o ekran kartı o sisteme geçici olarak alınmış gibi upgrade edilmeli yani o yüzden sordum.

Güzel fiyata düşürmüşsünüz toplu sistem 25-30 civarı eder dediğim gibi tahminimce, garantileri varsa değişebilir ayrı ayrı satarsanız daha çok kar edersiniz fakat bu sefer alıcısı çıkmayan parçalar olabilir biraz daha uğraşmanız gerekecektir yani ayrı ayrı satarsanız.
Evet işlemci güçlü. İşlemciyi soğutamıyorum hatta, alan kişiye de söyleyeceğim :D. Sağolun cevaplar için ama toplu halde satabileceğimie sanmıyorum. En son parça parça satmayı denerim bakalım.

Geri
Yukarı