i9 9900KF RX 580 darboğaz yapar mı?

Öncelikle tüm cevaplar için teşekkür ederim. Aslında kastettiğim şey buydu işlemciden kaynaklı bir sorun olmayacağını biliyorum ama hani ekran kartı herhangi bir sıkıntı çıkarır mı gibisinden sormuştum kendimi tam olarak ifade edemediğimden arkadaşlar trollüyorum sanmışlar :). Anladığım kadarıyla herhangi bir sorun sıkıntı yaşamam.
Ekran kartını önermem. RX serisine bulaşma, sorunlu.

Ekran kartını önermem. RX serisine bulaşma, sorunlu.

Kardeşim şöyle izah edeyim durumumu ben sana. Ekran kartı elimde mevcut şu an için işlemciyi alıp ilerleyen günlerde maddi olarak kendimi hazırladıktan sonra ekran kartımı da yükselteceğim değerli görüşün için teşekkür ederim.

Öncelikle tüm cevaplar için teşekkür ederim. Aslında kastettiğim şey buydu işlemciden kaynaklı bir sorun olmayacağını biliyorum ama hani ekran kartı herhangi bir sıkıntı çıkarır mı gibisinden sormuştum kendimi tam olarak ifade edemediğimden arkadaşlar trollüyorum sanmışlar :). Anladığım kadarıyla herhangi bir sorun sıkıntı yaşamam.

Sistem ne amacla kullanilacak.

@umarımironidir
Darboğaz sadece İşlemcinin Ekran Kartını besleyememesi ile olmaz. Ekran kartı full kullanıldığında İşlemci performanslı çalışmıyor ise (işlemci kullanımı az olursa) tersine darboğaz olur. Ya da örneğin SATA3 SSD'i SATA 2 Porta takarsanız da darboğaz olur. Bilip bilmeden duyar/ironi demeseniz?

Geri
Yukarı