İade sürecindeki ürünümün muadilini ya da kendisini istiyorum

Aynen dediğiniz gibi Logitech desteğiyle direkt iletişime geçmiştim ama sıkıntı G810 klavyede switchin kırılmasıydı yani fiziksel olarak kanıtlanabilecek bir şeydi. O şekilde ürünü imha ettirdiler ve G815'i yolladılar.
Ama Corsair Kulaklıkta durum farklı üründe fiziksel bir hasar yok. Cızırtı geldiği için mecbur ellerine ulaşması gerektiğini düşünerek aldığım firmaya yolladım. Aksi takdirde ürünü onlara yollamamı isteseler yüklü miktarda kargo parasını vermek istemezdim.

GameEkstra ayrıca ürünlerde fiyatlandırma konusunda esnetme yapabileceğini belirtti.

Evet doğru olanı yapmışsınız fakat 11 Ocak'ta verdiğiniz ürünün servis işlemi oldukça uzamış buna da sizin yapacak bir şeyiniz yok, son olarak o zaman size tavsiyem firma da normalde para iadesi yapabilir fakat yine de sizi uğraştırmayıp mağazalarından fatura fiyatından bir ürün vermeyi ve fiyatlar da esneklik yapmayı teklif etmiş bu yüzden siz de vakit kaybı yaşamamak için sonuçta anladığım kadarıyla yeni bir kulaklık almanız gerekecek, bu firmadan o çek ile ister o fiyata ister sizde üstüne koyarak bir ürün almanız olacaktır. Diğer türlü işlemleriniz uzayacak ve yine bekleyen taraf siz olacaksınızdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…