iATKOS ML3U kurulum sonrası hata

Hilal

Hectopat
Sistem özelliklerim

• Anakart : Asus P8H67-V
  • İşlemci : İntel Core i3 3220 ivy bridge
  • Ram : 8 GB 1333 mhz Gskill
  • 160 GB WD 7200 RPM HDD
  • Ekran kartı on board

BIOS ayarlarını yaptım, flash bellekden iATKOS ML3U kurulumunu başlattım. Kurulum bitti elma logosu geliyo kalıyo -v komutu ile sistemi başlattım.
Loadin kernel cache file 'system\Library\Caches\com.apple.kext.caches\Startup\Kernelcache'... gibi bi yazıyo geliyo uzun bi süre gitmiyor.
Hata neden kaynaklı ne yapmam lazım.
O klasörü flash bellekden silip yüklemeyi denedim gene aynı hata.

Belkide chipset 'in güncel olmayabilir.

Benimkide takiliyordu chipset'i güncelledim sorun çözüldü.

Anakartının web sayfasından uygun sürücüyü indir bir usb belleke koy önce bios' u güncelle sonra chipset 'i videosuda technopat' ın bios güncelleme rehberi diye bir rehberi vardı oradan yararlanabilirsin.

Anakartının web sayfasından uygun sürücüyü indir bir usb belleke koy önce bios' u güncelle sonra chipset 'i videosuda technopat' ın bios güncelleme rehberi diye bir rehberi vardı oradan yararlanabilirsin.

Teşekkür ederim dostum.

Abisi dalga mı geçiyosun adamla. Adam Mac OS X kuracağım diyor chipset güncelle diyorsun. Sürücü indir. Ne sürücüsü abisi?

Arkadaşlar rica ediyorum bilgi sahibi olmadığınız konularda fikir beyan etmeyin.

Hata kurulum başında oluyor ise cpus=1 komutu ile deneyin. Daha da ayrıntılı bir rehber gelecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…