Çözüldü İBoot ile Snow Leopard Kurma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emperorpalpatine

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar şu an elimde Core 2 Duo bir laptop var kendisine Mavericks kurdum ancak Wİ-Fi kartı uyumsuzluk çıkardı ve baktığımda en uyumlu sürüm Snow Leopard için var. Torrent ile indirdim DMG olarak ve bu Snow Leopard İBoot ile kurulabiliyormuş ancak DMG dosyaları herhalde USB Bootable olmuyor TransMac ile yazdırdım İBoot'u çalıştırdım ancak görmedi USB'yi. Bunu nasıl çözerim?

iBoot'u kullanabilmeniz için Snow Leopard'ı çift katmanlı bir DVD'ye yazdırmalısınız. Aski takdirde iBoot zaten gördüğünüz gibi USB'yi boot etmiyor maalesef.

iBoot'u kullanabilmeniz için Snow Leopard'ı çift katmanlı bir DVD'ye yazdırmalısınız. Aski takdirde iBoot zaten gördüğünüz gibi USB'yi boot etmiyor maalesef.
Hocam elimde Verbatim marka dediğiniz gibi çift katmanlı DVD var ama yazma korumalı içinde Windows 7 var. Yazma Korumasını açıp yazdırsam olur mu?

Benim bildiğim bu tür CD/DVD'lerin yazma koruması açılamıyor. Bir yöntemi varsa da bilmiyorum. Sonuçta bu DVD'lere ISO dosyaları kalıp olarak yazdırılıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı