İç mimar öğrencisi için leptop önerisi

Supreme53

Hectopat
Merhaba ben 2. sınıf iç mimar öğrencisiyim autocad ve photoshop gibi programlar için bir leptop satın almayı düşünüyorum. Bütçem 3000lira bir kaç leptop var kafamda ;

Bu leptop vatan computerdeki diğer HP'lere göre daha uygun bi fiyatta

HP 15-ay104nt Intel® Core™ i7-7500U İşlemci 12GB 1TB+ 8GB AMD R7 M440 4GB Windows 10 Notebook

Bu üstteki leptop yetersiz kalır mı kalırsa bunun gibi bir leptop mu almam gerekir?

ASUS X550VX CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB RAM-1TB HDD-GTX950M 4GB-15.6"W10 NOTEBOOK

Ya da bir tık daha kısıp aynı leptobun 12 GB versiyonunu alabilir miyim ?

Gamebook - Notebook - Vatan Bilgisayar

ASUS veya HP almayı düşünüyorum. Lenovo konusunda kararsızım. Yardımcı olan olmayan herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen gayet iyi bu fiyattaki her dizüstü seni rahat ettirir. Sadece dikkat etmen gereken bir kaç detay yazıcam ben. Alacağın dizüstünün ekranının mat olmasına kesinlikle dikkat et bende grafikerim çok sıkıntılı bir durum oluyor. Birde işlemci orta seviye i5 bile olsa yetiyor önemli olan ekran kartı ve ram bu tür programlarda. Bu üçüne gerekli önceliği verirsen rahat edersin. Ki zaten gösterdiğin bilgisayarların böyle bir sıkıntısı olacağını sanmıyorum :)

Dell 7559 fullhd modelinin Hepsiburada gibi yerlerde özel indirimlerle 3200-2900 gibi bir fiyata alabilirsin. Kampanyaları takip edersen çok iyi bir bilgisayar alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı