İç tesisat arızası

Umarım çözülür hocam hız sorunu.
Bakalım çözülür diye düşünüyorum. Hele bi bağlasınlar da sonra tekrar yazacağım buradan sonuçları.

Umarım çözülür hocam hız sorunu.
Bugün gelip kablonun ucunu taktı. Fiber şu anda burada var, binalara da gelecek yakında dedi görevli. 50 mbps kaldırıyor altyapım. hız testlerinde 47 civarı görüyorum. İndirme yaparken 5.1 sabitleniyor.

Son düzenleme:
Bakalım çözülür diye düşünüyorum. Hele bir bağlasınlar da sonra tekrar yazacağım buradan sonuçları.

Bugün gelip kablonun ucunu taktı. Fiber şu anda burada var, binalara da gelecek yakında dedi görevli. 50 Mbps kaldırıyor altyapım. Hız testlerinde 47 civarı görüyorum. İndirme yaparken 5.1 sabitleniyor.

Kablo değişince sorun çözüldü yani hocam, çektiğiniz kablo modeli ya da adı neydi? Elimde şu plastik kablo kanallarindan var, koruma için onlardan birkaç metre daha alacağım sonrasında kablo siparişi verip çekeceğim. CAT5 düşünüyorum şu an.

Evet çözüldü. İç tesisatta arıza varmış, öyle söylemişlerdi zaten. Bina eski, ankastre kutusu hep ek kablo dolu vs. En kolay çözüm bu oldu. Valla markasını bilmiyorum çağırdığım elektrikçi çekmişti. Gelen adama da sordum yeterli bu problem yaşamazsın bir daha dedi.

Evet çözüldü. İç tesisatta arıza varmış, öyle söylemişlerdi zaten. Bina eski, ankastre kutusu hep ek kablo dolu vs. En kolay çözüm bu oldu. Valla markasını bilmiyorum çağırdığım elektrikçi çekmişti. Gelen adama da sordum yeterli bu problem yaşamazsın bir daha dedi.
Kablo üzerinde bir model numarası vesaire yok mu hocam? Rica etsem bir bakabilir misiniz? Ek olarak sorunun çözülmesine sevindim, yakında fibere de kavuşuyormuşsunuz zaten. Hayirli olsun şimdiden.

Kablo üzerinde bir model numarası vesaire yok mu hocam? Rica etsem bir bakabilir misiniz? Ek olarak sorunun çözülmesine sevindim, yakında fibere de kavuşuyormuşsunuz zaten. Hayirli olsun şimdiden.
AR-GE Kablo 1x2x0.5MM yazıyor dostum. Bence bu normal telefon kablosu, bir farkı yok sanırım. Gelen ekibe de sormuştum cat6 çeksem fayda verir mi diye. Gerek yok bu her türlü işinizi görür. Zaten altyapınızın verdiği maksimumu şu an alıyorsunuz dedi. E haklı adam sorunsuz kullanıyoruz.

AR-GE Kablo 1x2x0.5MM yazıyor dostum. Bence bu normal telefon kablosu, bir farkı yok sanırım. Gelen ekibe de sormuştum cat6 çeksem fayda verir mi diye. Gerek yok bu her türlü işinizi görür. Zaten altyapınızın verdiği maksimumu şu an alıyorsunuz dedi. E haklı adam sorunsuz kullanıyoruz.
Tamamdır hocam teşekkürler, tekrar geçmiş olsun halletmişsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı