İç tesisat için CAT 7 s-ftp kablo önerisi

Nexans CAT-6 giriş seviyesidir ama piyasadaki çoğu ürünü cebinden çıkarır. Alınabilir. Mesafe uzun olduğu için folyolu modelini almanızı öneririm. CAT 6 STP diye hatılıyorum.

Folyo sizi parazitlerden korur ve daha verimli olur.

Nexans CAT-6 giriş seviyesidir ama piyasadaki çoğu ürünü cebinden çıkarır. Alınabilir. Mesafe uzun olduğu için folyolu modelini almanızı öneririm. CAT 6 STP diye hatılıyorum.

Kabloyu belli bir yerden sonra toprak altından geçireceğim. Ama şöyle elektrik için borular falan olur. Ondan geçirip getireceğim. Gerek olur mu folyoya?

Ve ben folyolu modelini bulamadım?

Nexans CAT 6 FTP bulamadım. Folyolu olan FTP diye geçiyormuş. STP olan her damarı folyolu olanmış. Karıştırmışım...
Kabloyu belli bir yerden sonra toprak altından geçireceğim. Ama şöyle elektrik için borular falan olur. Ondan geçirip getireceğim. Gerek olur mu folyoya?
TT'nin standart kabloları bile folyolu. Çünkü XDSL sinyali, çevredeki diğer XDSL ve elektrik sinyalinden etkilenir. Haliyle mesafe uzun olduğu için işi şansa bırakmamanızı öneririm.

Eğer mesafe 20-30 metre olsaydı folyo şart olmazdı.

Nexans CAT 6 FTP bulamadım. Folyolu olan FTP diye geçiyormuş. STP olan her damarı folyolu olanmış. Karıştırmışım...

TT'nin standart kabloları bile folyolu. Çünkü xDSL sinyali, çevredeki diğer xDSL ve elektrik sinyalinden etkilenir. Haliyle mesafe uzun olduğu için işi şansa bırakmamanızı öneririm.

Eğer mesafe 20-30 metre olsaydı folyo şart olmazdı.

Kabloyu alacağımda stokta bitecek gibi ben alana kadar.

Geri
Yukarı