İçine su giren kulaklığa ne yapılır?

xJustMert

Centipat
Daha fazla  
Kulaklığımın içine su kaçtı, sağ taraftan ses az geliyor ve sesi fazla açarsam arkadan su sesi geliyor.
Kulaklığımı temizlerken üstüne bir damla su düştü ve bir anda bu hale geldi. Samsung garantiyi kabul eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığımın içine su kaçtı, sağ taraftan ses az geliyor ve sesi fazla açarsam arkadan su sesi geliyor.
Kulaklığımı temizlerken üstüne bir damla su düştü ve bir anda bu hale geldi. Samsung garantiyi kabul eder mi?

Garanti kabul etmez muhtemelen nasıl çözebileceğinizi çok bilmiyorum fakat bu hoparlör temizleme sesleri işe yarayabilir.

Şunu söylemem gerekirse öncelikle sular dışarı çıkacak şekilde kulaklığı bir yere koyun ve 1 gün bekleyin. Baktınız ki düzelmedi Samsung'a bir bahane uydurarak garanti kapmasında tamir ettirebilirsiniz. İçinde su vs. kalmasın anlamamaları için.

Huawei FreeBuds SE kulaklık makinede yıkanmıştı bahane uydurarak garanti kapsamında tamir ettirdim.

Etmez. Su damlasına herhangi bir kürdanla falan temas ederseniz emecektir. Olmazsa açıklığı alta gelecek şekilde elinizde tutarak aşağıya doğru hızla hareket ettirip bir anda durdurun, eylemsizlik ile çıkabilir.

Şunu söylemem gerekirse öncelikle sular dışarı çıkacak şekilde kulaklığı bir yere koyun ve 1 gün bekleyin. Baktınız ki düzelmedi Samsung'a bir bahane uydurarak garanti kapmasında tamir ettirebilirsiniz. İçinde su vs. kalmasın anlamamaları için.

Huawei FreeBuds kulaklık makinede yıkanmıştı bahane uydurarak tamir ettirdim.

Bahaneyi çok merak ettim paylaşabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı