İçine Windows kurulu olan HDD'yi ikinci disk olarak kullanma

Tseenka

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:\Config.Msi
Daha fazla  
Eski bilgisayarda 7200 RPM 2017'ya da 2018 model bir HDD var yani yavaşlık sıkıntısı çekeceğimi zannetmem, şu an sistemim Toshiba TR200 480 GB SSD'ye kurulu, ben bu diski takarsam sistemde bir sıkıntı yaratır mı? Ayrıca HDD içindeki Windows'u silmek istemiyorum, yani o HDD'de her şey kalmalı ama D diski olarak kullanabilmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam biçimlendirme falan yapmak istemiyorum o HDD'de ki Windows olduğu gibi kalsın hiç bir dosya silinmesin istiyorum ilerde diğer bilgisayarda kullanacığım çünkü, ayrıca ikinci disktende bazen boot etmek istiyorum.
Diskin içindeki Windows silinmez (Verdiğim yöntem ile)! Yapacağınız, sadece Windows'u önyüklemeden kaldırmak olacaktır. Ama isterseniz silmeyebilirsiniz. Silmezseniz sadece açılış esnasında size Windows'lar arası geçiş için izin isteyecek.

Diskin içindeki Windows silinmez (Verdiğim yöntem ile)! Yapacağınız, sadece Windows'u önyüklemeden kaldırmak olacaktır. Ama isterseniz silmeyebilirsiniz. Silmezseniz sadece açılış esnasında size Windows'lar arası geçiş için izin isteyecek.
Yani kullanabiliyorum, tamam deniyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı