iCloud fotoğrafları silindi

esratn

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim iPhone 11 cihazım vardı, acil bir işim olduğundan telefonumdaki verileri yedekleyip silmem gerekiyordu. Ben de IPhone'u aktar veya sıfırlaya bastım. Telefona sıfırlandı ekranı açıldı dahaca kurmadım bıraktım yeni telefonumu bugün aldım. iCloud hesabıma giriyorum ama fotoğraflarım gelmiyor. Notlarımdaki bilgiler geldi ama fotoğrafların gelmiyor. Yeni telefonum iPhone 13 ve Apple kimliğimi açıyorum diğer eski 11 ve 13 olan iki telefonumda görünüyor telefonda. Ben bunu nasıl hallederim bana yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• F198EF01-1F50-4E49-8502-A9BCE25C7DC3.jpeg
    F198EF01-1F50-4E49-8502-A9BCE25C7DC3.jpeg
    85 KB · Görüntüleme: 23
Yedeklerde fotoğraflar kapalıysa onu açın. Eski cihazda açıksa gelmesi gerekir. Eski cihazda kapalıysa geçmiş olsun.

Hocam 13 cihazını aldıktan sonra kurulumunu yapmadan sıfırlamamanız lazım yeni cihaz kurulurken eski cihaz ile yeni cihaz kendi eşleştirir fotoğraflarınız kesin gitmiştir demiyorum ama keşke böyle yapsaydınız.

Hocam 13 cihazını aldıktan sonra kurulumunu yapmadan sıfırlamamanız lazım yeni cihaz kurulurken eski cihaz ile yeni cihaz kendi eşleştirir fotoğraflarınız kesin gitmiştir demiyorum ama keşke böyle yapsaydınız.
Mecburen böyle yapmak zorunda kaldım iCloud’dan aktarım yaparım diye düşünmüştüm büyük ihtimalle gitti kurtarması epey zor

Merhaba, internetten veya PC'ye İcloud uygulamasını yükleyip kimliğinizle giriş yapıp oradan bir kontrol eder misiniz?
Merhaba denedim hiçbir şekilde fotoğraf gözükmüyor bir iki tane ancak 🥹

Yedeklerde fotoğraflar kapalıysa onu açın. Eski cihazda açıksa gelmesi gerekir. Eski cihazda kapalıysa geçmiş olsun.
Aslında açıktı tekrardan silmeden bakmıştım teşekkür ederim

Büyük ihtimalle. Peki ben bu iPhone 11’ i kaldırsam birşey olur mu neden 13’de gözüküyor onu anlamış değilim
13'te gözükmesinin sebebi daha önce 11'de kullandığın Apple kimliğini gidip 13'te tekrar kullanıyor olman. Halen senin cihazın olarak 11'i o yüzden gösteriyor. Kaldırırsan bir şey olmaz.

Geri
Yukarı