iCloud hesabı silinirse WhatsApp mesajları da gider mi?

burak321

Femtopat
Daha fazla  
iCloud hesabımı tamamen silmek istiyorum ve yeni hesap açıp sıfırdan devam etmek istiyorum (telefon falan değişmiyorum) fakat iCloud hesabımı silersem WhatsApp da ki mesajlar gitmez mi? Yani ben yeni iCloud hesabını açıp kullanmaya başlayınca WhatsApp mesajlarını nasıl o hesap aktarabilirim?

iCloud hesabımı tamamen silmek istiyorum ve yeni hesap açıp sıfırdan devam etmek istiyorum (telefon falan değişmiyorum) fakat iCloud hesabımı silersem WhatsApp da ki mesajlar gitmez mi? Yani ben yeni iCloud hesabını açıp kullanmaya başlayınca WhatsApp mesajlarını nasıl o hesap aktarabilirim?

iPhone kullanıcısı değilim ama arkadaşımdan bildiğim kadarıyla ICloud'daki bilgileri başka hesaba aktarabiliyordunuz sanırım.

O hesaptan çıkıp yeni bir hesaba girip yedeklerseniz bir sorun çıkmayacaktır yeni hesabınızı yedekledikten sonra eski hesabı silebilirsiniz.

iCloud Yedeklemesine WhatsApp dahil mi?

"Ayarlar" > "Sohbetler" > "Sohbet Yedeği" seçeneğine tıklayın. "Google Hesabı"nı seçin ve "Yedekle"ye dokunun. Yedekleme kaydedildikten sonra Whatsapp iCloud yedeğini android'e yükleme işlemini yapabilirsiniz

belki ilgilidir konuyla

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

O hesaptan çıkıp yeni bir hesaba girip yedeklerseniz bir sorun çıkmayacaktır yeni hesabınızı yedekledikten sonra eski hesabı silebilirsiniz.
iClouddan çıkış yaparsam veriler silinecek galiba.

GÖRSEL👇🏻
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı