iCloud kilidi kaldırmak

Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ben sahibinden.com'da gördüm ki bazı iPhone 11 gibi üst modeller iCloud kilitli diye 5000 TL'ye falan satılıyor. Ben de Google'a girdim iCloud kilidi açılır mı diye, açılır diyen kanıtlı videolar var bir de açılmaz diyen kanıtlı videolar var. Ama sonra da düşündüm ki bu kilit açılabilse neden insanlar yeni aldıkları iPhone'larını böyle fiyatlara satsınlar? O zaman onlar da açtırır kilidi, kullanır. Ben de buraya yazdım çünkü bahsettiğim fiyatlarda bu modelleri almak çok iyi olur. Görüşleriniz için teşekkürler.

Hiç bulaşmayın. Ne idüğü belirsiz cihazlar, hele ki sarı sitede satılıyor.

Öncelikle merhaba, ben sahibinden.com'da gördüm ki bazı iPhone 11 gibi üst modeller iCloud kilitli diye 5000 TL'ye falan satılıyor. Ben de Google'a girdim iCloud kilidi açılır mı diye, açılır diyen kanıtlı videolar var bir de açılmaz diyen kanıtlı videolar var. Ama sonra da düşündüm ki bu kilit açılabilse neden insanlar yeni aldıkları iPhone'larını böyle fiyatlara satsınlar? O zaman onlar da açtırır kilidi, kullanır. Ben de buraya yazdım çünkü bahsettiğim fiyatlarda bu modelleri almak çok iyi olur. Görüşleriniz için teşekkürler.

Bende iPhone 6S ve X var 6'yı 3 yıldır X'i 1 yıldır açamadım vallahi. Açılmaz yani hiç bulaşmayın.

iCloud kilitli bir telefonu açamazsınız. Belki Jailbreak yaparak açılabilir. Ama çalıntı telefon çıkabilir, yasak program yüklenmiş telefon çıkabilir ki başınıza hiç olmadık yere dert açmış olursunuz.

Kendi bilgilerin bile olsa. Desteği arayıp durumu anlatıyorsun sana mail gönderiyor o maile faturanı yüklüyorsun. 1 hafta sonra sonra cevap geliyor açabilirsiniz diye. O işler öyle kolay değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı