iCloud silinen fotoğraflar geri gelmiş

system32exec

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık 5.000 fotoğraf sildim fakat o sildiğim fotoğraflar tekrar geri gelmiş. Silinen fotoğrafların tekrar geri gelmemesi için ne yapmam lazım? İstediğim fotoğraflar da kalacak şekilde olsun istiyorum ama sildiklerim geri gelmesin.

Arkadaşlar yaklaşık 5.000 fotoğraf sildim fakat o sildiğim fotoğraflar tekrar geri gelmiş. Silinen fotoğrafların tekrar geri gelmemesi için ne yapmam lazım? İstediğim fotoğraflar da kalacak şekilde olsun istiyorum ama sildiklerim geri gelmesin.

Telefondan mı sildin ICloud'dan mı telefonu tekrar mı kurdun? iOS kaç?

Telefondan mı sildin ICloud'dan mı telefonu tekrar mı kurdun? iOS kaç?
İos 17.1.1 sürümünü kullanıyorum ve bu uygulamadan silmiştim.

İos 13 veya 12 mi kullanıyorsun?
Sürüm olarak soruyorsan 17.1.1 model olarak İPhone 11

Ayarlar- Profiliniz- iCloud - Fotoğraflar bölümünü kapatın.
Tekrardan o fotoğrafları silin. Bir daha gelmez.
Peki bunu yaparsam istediğim yedeklemeler kalır dimi? ve istemediklerim de silinir

Dosya Ekleri

• IMG-20231116-WA0005.jpg
    IMG-20231116-WA0005.jpg
    6,3 KB · Görüntüleme: 28
iOS 17.1.1 sürümünü kullanıyorum ve bu uygulamadan silmiştim.

Sürüm olarak soruyorsan 17.1.1 model olarak iPhone 11.

Peki bunu yaparsam istediğim yedeklemeler kalır değil mi? Ve istemediklerim de silinir.

Fotoğraflar kısmını kapatırsanız yedek almaz bir daha ve telefonun başına bir şey gelirse sıkıntı.

Fotoğraflar kısmını kapatırsanız yedek almaz bir daha ve telefonun başına bir şey gelirse sıkıntı.
Nasıl yani? şimdi ben istemediğim fotoğrafları sileceğim geri gelmesini istemiyorum ama istediğim fotoğraflar da aynı şekil geri gelmeyecek mi? telefonu sıfırladım diyelim mesela. Hepsi mi gidecek?

Nasıl yani? Şimdi ben istemediğim fotoğrafları sileceğim geri gelmesini istemiyorum ama istediğim fotoğraflar da aynı şekil geri gelmeyecek mi? Telefonu sıfırladım diyelim mesela. Hepsi mi gidecek?

Hayır son yedekte ne kadar fotoğraf varsa onları alır siz en iyisi iclouda girip silin sonra eşzamanlama gibi ayarı varsa açın.

Nasıl yani? Şimdi ben istemediğim fotoğrafları sileceğim geri gelmesini istemiyorum ama istediğim fotoğraflar da aynı şekil geri gelmeyecek mi? Telefonu sıfırladım diyelim mesela. Hepsi mi gidecek?

Telefonunu sıfırlamadan önce yeniden aktif edersin 5dk içinde ICloud'a kopyalar. Şu an öncelik sildiğin fotoğrafların geri gelmemesiyse bu ayarı kapaman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı