iCUE yüksek CPU kullanımı

wenX

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar.
Dün bilgisayar hızlandırma videosunu izledikten sonra önyükleme ayarlarını değiştirdim ve mavi ekran aldığımdan dolayı kişisel dosyalarımı koru diyerek bilgisayarımı sıfırladım. C diskindeki tüm oyunlar programlar silinmiş ama D diskindeki programların bazıları silinmiş bazıları silinmemiş. Neden silindiğini anlayamadım. Corsair iCUE yüklediğimde ise fotoğrafta göründüğü gibi %40 bazen %60'lara çıkan CPU kullanımı oluyor. RAM'den enable Full software Control'ü kapatmama rağmen düzelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
Dün bilgisayar hızlandırma videosunu izledikten sonra önyükleme ayarlarını değiştirdim ve mavi ekran aldığımdan dolayı kişisel dosyalarımı koru diyerek bilgisayarımı sıfırladım. C diskindeki tüm oyunlar programlar silinmiş ama D diskindeki programların bazıları silinmiş bazıları silinmemiş. Neden silindiğini anlayamadım. Corsair iCUE yüklediğimde ise fotoğrafta göründüğü gibi %40 bazen %60'lara çıkan CPU kullanımı oluyor. RAM'den enable Full software Control'ü kapatmama rağmen düzelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 646590

Size şunu söyleyebilirim sistem hızlandırma videolarını asla yapmayın aksine bilgisayarı yavaşlatıyor öneri olarak OCCT testine sokup 20 dakika civarı bekle sıkıntı çıkmazsa sorun başka bir şey olabilir.

iCue'nin o kadar kullanmaması lazım. Bende şu an durum bu;

1598188938844.png

Silip baştan kur. Gerekirse bir önceki sürümü bulabilirsen indir, sonra program içinden güncelle.

Yeni konular

Geri
Yukarı