ID-Cooling 120mm kasa fanı 73 TL

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Gelbura.com'da 12 cm 4pin PWM kasa fanı 73 ₺. F/P olarak çok başarılı bulduğum bir fandır. Hava akışı kötü olan kasama 3 adet takmıştım. Bu sayede sistem bileşenlerimde gözle görülür bir sıcaklık düşüşü sağladım ve dengeledim. 1 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Fanları 1100-1400 RPM arası çalıştırmanızı tavsiye ederim. Çok yüksek hızlarda çalıştırmak gürültü yapacak ve rahatsızlık verecektir. Sitede ürünle ilgili tüm bilgiler yer alıyor, oradan inceleyebilirsiniz. Fan ihtiyacı olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

Attıkların değil de aşağıda ki ürünü çok merak ediyorum. Alıp deneyesim var ama gelburaya bir türlü güvenemiyorum.

Site hakkında bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Bilindik ve güvenilir bir sitedir. Ben 3 adet fan sipariş ettim sorunsuz elime ulaştı. Mayıs ayında da kardeşimin sistemi için 3 adet fan ve SE-224 XT işlemci soğutucu sipariş etmiştik ve yine sorunsuz bir şekilde tarafımıza ulaştı.

Daha önce alışveriş yapmamış olmam ve tedarik yöntemiyle çalışmaları hocam. Ama arkadaşlar epey ürün sipariş etmişler sanırım sorun olacağını düşünmüyorum.
Fan manyağı olarak her fanlarından 2 tane almıştım 2021'in ramazan indiriminde. Sonrasında bir adet de 240mm sıvı soğutma satın aldım halen 2. bilgisayarda kullanıyorum. Orjinal ve sıfır geldi. Hepsi çok güzel premium his veren fanlar. ID-Cooling markasının türkiye distribütörü oldukları için bu markanın ürünlerini tedarik etmiyorlar ciddi stokları var. Geri kalan markaları tedarik ediyor olabilirler. Ben hem yazıştım hem de telefonla aradım.

Fan manyağı olarak her fanlarından 2 tane almıştım 2021'in ramazan indiriminde. Sonrasında bir adet de 240mm sıvı soğutma satın aldım halen 2. bilgisayarda kullanıyorum. Orjinal ve sıfır geldi. Hepsi çok güzel premium his veren fanlar. ID-Cooling markasının türkiye distribütörü oldukları için bu markanın ürünlerini tedarik etmiyorlar ciddi stokları var. Geri kalan markaları tedarik ediyor olabilirler. Ben hem yazıştım hem de telefonla aradım.
Sağolun hocam bilgilendirme için sanırım 2 adet 14cm fan sipariş edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı