ID-Cooling SE 224 XT duet nasıldır?

Şahin56

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
ARGB'ye o para verileceğine, tek fanlı olanı alıp üzerine 2 tane Arctic P12 fanı alıp takılabilir

Hocam 224 XT gayet güzel ve yeterli 5600X için, fakat ARGB olayından dolayı fiyatı fazla uçuk. Eğer ARGB takıntınız yoksa ID-Cooling SE-224-XT Black İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Black olan bu modeli alın veya daha uygun fiyata red modeli var ID-Cooling SE-224-XT Red İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

ARGB'ye o para verileceğine, tek fanlı olanı alıp üzerine 2 tane Arctic P12 fanı alıp takılabilir.

Hocam zaten ürünü aldım ben SE 234 olan modelini aldım bana 224 çift fanlısını yollamışlar benim sorum çift fanlısını kullansam bir farkı olur mu aralarında.

Hocam zaten ürünü aldım ben SE 234 olan modelini aldım bana 224 çift fanlısını yollamışlar benim sorum çift fanlısını kullansam bir farkı olur mu aralarında.

Pardon gözümden kaçmış. YouTube'dan değerlendirmelerine bakın. Sanki 234, 224'ten daha kötü gibi bir şey duydum kulağa saçma geliyor ama hatırlıyorum öyle bir şey.

Pardon gözümden kaçmış. YouTube'dan değerlendirmelerine bakın. Sanki 234, 224'ten daha kötü gibi bir şey duydum kulağa saçma geliyor ama hatırlıyorum öyle bir şey.

Bu gelen 224 modeli çift fanlı acaba daha mı iyi hiç değişim ile uğraşmayayım mı ayrıca araştırdım pek bir şey bulamadım bilgi sahibi yok mu kimse.

Hocam olayı ben anladımda siz neyi anlamadınız onu çözemedim ? Diyorum ki aldığınız ürüne 400-500 lira fark ödeyecek bir olay yok, iptal edebiliyorum demişsiniz iptal edip daha ucuz fiyata satılan attığım modellerden birini alabilirsiniz diyorum, 400-500 lira sizin için önemsiz ise elinizdeki model çift fandan dolayı daha iyi.

Bu gelen 224 modeli çift fanlı acaba daha mı iyi hiç değişim ile uğraşmayayım mı ayrıca araştırdım pek bir şey bulamadım bilgi sahibi yok mu kimse.

225, 224'ten kötü olması lazım. 234 Dahaiyi o yüzden firmayla iletişime geç.

Hocam olayı ben anladımda siz neyi anlamadınız onu çözemedim? Diyorum ki aldığınız ürüne 400-500 lira fark ödeyecek bir olay yok, iptal edebiliyorum demişsiniz iptal edip daha ucuz fiyata satılan attığım modellerden birini alabilirsiniz diyorum, 400-500 lira sizin için önemsiz ise elinizdeki model çift fandan dolayı daha iyi.

İptalden kastım yanlış ürün geldi diye iptal edebilirim değişim amacıyla.

Hocam olayı ben anladımda siz neyi anlamadınız onu çözemedim? Diyorum ki aldığınız ürüne 400-500 lira fark ödeyecek bir olay yok, iptal edebiliyorum demişsiniz iptal edip daha ucuz fiyata satılan attığım modellerden birini alabilirsiniz diyorum, 400-500 lira sizin için önemsiz ise elinizdeki model çift fandan dolayı daha iyi.

Yani elimde ki çift fanlı 224 234'ten daha iyi değil mi?

Geri
Yukarı