ID-Cooling SE-224-XTS vs ID-Cooling SE-224-XTS mini vs ID-Cooling SE-214-XT

441401

Hectopat
Makaleler
1
Anakart
ASUS PRİME H510M-K
İşlemci
İ5 11400
Arkadaşlar bu üçünden birini almayı düşünüyorum aralarında ki fiyat farkı önemsiz performans olarak hangisini tercih etmeliyim? Kasamın modeli bu. Ayrıca mini ve normal 224 xts arasında ki fark sadece boyut mu yani performans olarak bir fark olur mu?

Aralarında sadece TDP farkı var.
Hocam aralarında zaten fiyat farkı yok gibi ondan dolayı 224 almaya karar verdim ayrıca 214 kullanan bir üyeye de sordum o da 224 almak daha mantıklı dedi çünkü ki termal macunlarının arasında bile 150 TL gibi bir fark varmış ama yine de bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
Ama düz 224 mü alsam 224 mini mi alsam ondan emin olamadım boyut harici bir fark var mı aralarında bilginiz var mı?

Bende 214 XT var. Ben aldığımda 224 ile arasında 300 lira fark vardı o yüzden 214 XT yi aldım. Ha memnun muyum memnunum. Şimdi baktım arada pek fark yok hele argb olanların fiyatı aynı gözüküyor. Az da olsa tdp si daha yüksek fiyat da aynı olduktan sonra 224 XT yi al gitsin. Boyutları da benzer kasana rahat uyar. Her ikisinde de borular eğimli olduğu için ramlerin üstünü kapatmaz

Bende 214 XT var. Ben aldığımda 224 ile arasında 300 lira fark vardı o yüzden 214 XT yi aldım. Ha memnun muyum memnunum. Şimdi baktım arada pek fark yok hele argb olanların fiyatı aynı gözüküyor. Az da olsa tdp si daha yüksek fiyat da aynı olduktan sonra 224 XT yi al gitsin. Boyutları da benzer kasana rahat uyar. Her ikisinde de borular eğimli olduğu için ramlerin üstünü kapatmaz
224 içime daha çok sinmişti hocam zaten aralarında fiyat farkı neredeyse yok o zaman 224 tercih edeceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı