[İddia] Hepsiburada sahte G102 satan satıcı

576822

Centipat
1 gün önce galiba 460 TL'ye Logitech G102 aldım aldıktan sonra kargo biraz yavaş geldiği için satıcıyı araştırmaya başladım sadece 4 ürün sattığı için biraz şüpheli geldi ve Google'da satıcının ismiyle arama yaptım o an anladım alacağım ürünün sahte geleceğini, ürünü iptal ettim. Satıcıyı Hepsiburada'ya şikayet edebiliyorsam edeceğim ürün elime gelmedi, belki de sahte değildir ama Şikayetvar sitesinde okuduğum yorumlar ürünün orijinal olmadığı söylüyor gibi.

1702297373187.png

1702297385824.png

1702297398326.png

Şikayetvar: Hepsiburada Logitech G102 Sahte Ürün

Yeniden söylüyorum ürün orijinal olabilir ama benim araştırmama göre sonuçlar bunlar ürünü şu anda iptal ettim ve Hepsiburada satıcısından alacağım.

Düzenleme : Bu sıkıntı ile karşılaşan ve konu açan 2 kişi daha buldum muhtemelen sahte

1 : Logitech G102 sahte mi?
2 : Logitech G102 sahte mi?

Son düzenleme:
1 gün önce galiba 460 TL'ye Logitech G102 aldım aldıktan sonra kargo biraz yavaş geldiği için satıcıyı araştırmaya başladım sadece 4 ürün sattığı için biraz şüpheli geldi ve Google'da satıcının ismiyle arama yaptım o an anladım alacağım ürünün sahte geleceğini, ürünü iptal ettim. Satıcıyı Hepsiburada'ya şikayet edebiliyorsam edeceğim ürün elime gelmedi, belki de sahte değildir ama Şikayetvar sitesinde okuduğum yorumlar ürünün orijinal olmadığı söylüyor gibi.

Eki Görüntüle 2049013

Eki Görüntüle 2049014

Eki Görüntüle 2049015

Yeniden söylüyorum ürün orijinal olabilir ama benim araştırmama göre sonuçlar bunlar ürünü şu anda iptal ettim ve Hepsiburada satıcısından alacağım.
Baktımda sikayetvara 4 yorumun 3ü aynı noktasına kadar bot mu acaba diye düşünmedim değil ama gene de iade etmeniz en sağlıklısı olmuş.

Eki Görüntüle 2049013

Eki Görüntüle 2049014

Eki Görüntüle 2049015

Şu ürünleri Ahmet'ten Mehmet'ten alacağınıza gidin biraz daha verip MediaMarkt, vatan gibi yerlerden alın bu adamlar en azından satıcı ile 1/1 muhatap olup getirtiyor ürünleri.

Şu ürünleri Ahmet'ten Mehmet'ten alacağınıza gidin biraz daha verip MediaMarkt, vatan gibi yerlerden alın bu adamlar en azından satıcı ile 1/1 muhatap olup getirtiyor ürünleri.

Sıkıntı şu MediaMarkt'a zaten gittim stok yoktu ve Akakçe'den bakdığımda Teknosa ve vatan da stok olmadığı gözüküyor yine ucuz olduğu için bir sürü insan satın almış sanırım.

Geri
Yukarı