IdeaPad Gaming 3 15IHU6 vs IdeaPad Gaming 3 AMD Ryzen 5 5600H

Kısaca acikliyayim ekran kartı 85W islemci 45 toplamı duz hesapla 130W güç cekiyor yaninda gelen adaptör 135watt PC yüke girdiğinde şarjı azaliyor bazilari buna fazla sorun değil diyor bazilari sorun diyor size kalmis ama forumda arkadaşlar servise aciklayip 170watt adaptör alabilmiş aklinizda bulunsun. bende de 11300HLI versiyonu var
Çok saçma. Benim GTX 1650'li Rog'ta bile 150w adaptör var. Kasıtlı yapılmış bir hatadır bu muhtemelen...

@Artoria Pendragon.

İlginç yorumların 1'inde bile böyle bir sorundan bahsedilmemiş.

Maliyetten kısmak için yapılmış ama saçma bir hareket olmuş.

Forumda bulabilir miyim şu an bilmiyorum ama MediaTek Wi-Fi karti yuzunden mavi ekran veriyordu galiba.
Hocam sistem toplamayı da düşünüyorum 12.5 k sistem 2.5k monitör bu bütçeede nasıl hir sistem toplayabilirim.
hazir 3060/rx6600lu sistem bulabilirsiniz diye düşünüyorum ama sistemler hakkinda tam bilgim yok

Çok saçma. Benim GTX 1650'li ROG'ta bile 150W adaptör var. Kasıtlı yapılmış bir hatadır bu muhtemelen...

Evet hocam ilk başta forumdan bir arkadaş bunu belirttiğinde fiyat artmasin diye boyle falan demişlerdi artık akılları başına mi geldi ne oldu.

Hocam sistem toplamayı da düşünüyorum 12.5 k sistem 2.5k monitör bu bütçeede nasıl hir sistem toplayabilirim.
Bu:

Veya bu:

Monitör:

Geri
Yukarı