IdeaPad Gaming 3 laptop kapanmıyor

Datbaw

Centipat
Daha fazla  
Yardım laptopu kapattım fakat şu an ekran falan bir şey yok ama açma düğmesi üzerindeki ışık ve fanı calisiyor. FN ile klavyenin RGB'sini falan acabiliyorum ama ekran falan yok. Ne yapacağım, şarjı bitene kadar bekleyeceğim mi? (Güç düğmesinden kapatmaya çalıştım olmuyor.)

-Lenovo IP Gaming 3

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyemedim hocam evde değilim şu an gidene kadar şarj biter diye yazmıştım gözünüze çarpmamış galiba ben yazarım bir daha yaşarsam deneyip sizi de etiketlerim.

Eve dönmüşsünüzdir diye düşünmüştüm lütfen etiketleyin ben de IdeaPad Gaming 3 kullanıyorum 16ARH7 modelini o yüzden bir tık daha fazla merakliyim işin sonu ne olacak diye.

Eve dönmüşsünüzdir diye düşünmüştüm lütfen etiketleyin ben de IdeaPad Gaming 3 kullanıyorum 16ARH7 modelini o yüzden bir tık daha fazla merakliyim işin sonu ne olacak diye.

Hocam eve döndüm gelip PC'yi açtığımda açılmadı ve şarj ışığını yaktı hemen şarja takıp başlattım sorunsuz bir şekilde açıldı ve açıldıktan sonra biraz bekleyip şarjı yüzde 4 5 seviyesine gelince deneme amaçlı kapattım bir daha yaşanacak mı diye bir sıkıntı olmadı şu anlık. Bir daha yaşarsam servise yollarım büyük bir ihtimalle o gün bir şey temassızlık mı yaptı çalışmadı mı garip bir şeyler.

Bende 15IAH7 modelini kullanıyorum her şeyden memnunum şu anlık tek yetersiz gelen şey sadece 512 GB'lık 1 adet SSD olması bildiğim kadarıyla bir tane daha boş disk slotu var en kötü oraya takacaz.

Geri
Yukarı