Ideapad Gaming 3 RTX 3060, 16 GB vs 8 GB

Pinkfloyt

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Burada 16 RAM 1TB SSD var, ayrıca (üstüne 2bin daha ekleyip) 12 taksit var, Windows yok, fiyat 18.800 lira.

Burada ise 8 RAM 512 GB SSD var, ayrıca Windows var ancak Max 6 taksit oluyor. Fiyat 16.000 lira ama RAM takmakla uğraşmak istemiyorum, tornavidalarım da yok.

Windows kurmak zor değilse(ki değil diye okudum) üstteki mantıklı ancak fiyat farkı da az değil.

Siz ne tavsiye ederdiniz?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Burada 16 RAM 1TB SSD var, ayrıca (üstüne 2bin daha ekleyip) 12 taksit var, Windows yok, fiyat 18.800 lira.

Burada ise 8 RAM 512 GB SSD var, ayrıca Windows var ancak Max 6 taksit oluyor. Fiyat 16.000 lira ama RAM takmakla uğraşmak istemiyorum, tornavidalarım da yok.

Windows kurmak zor değilse(ki değil diye okudum) üstteki mantıklı ancak fiyat farkı da az değil.

Teşekkürler.
Üstteki daha mantıklı. Hem RAM hem SSD farkı var. Windows yarım saatlik iş. Düşündüğünüze bile değmez.

8 GB olanı daha mantıklı. Şu an +8 GB RAM 600 TL. Üstüne 512 SSD alsan hayatta 18.800 TL yapmaz. Ayrıca MediaMarkt'a 2 gün önce 14.400'e satıldı bu model. Eğer alacaksan 8 GB'li olanı al.

Merhaba,

Teşekkürler.

16 bin olan bence RAM ve SSD eklemek en fazla 1.6kya patlar size 1200lira cebinize kalir.

Yeni konular

Geri
Yukarı