Ideapad Gaming 3 sürücüleri nasıl güncellenir?

TEK23

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni bir bilgisayar aldım Lenovo Ideapad Gaming 3 Intel i5 olan model Windows yükledikten sonra Lenovo vantage indirdim oradaki driver güncellemelerini de yaptım fakat aygıt yöneticisine girdiğim zaman işlemcinin driverının olduğunu gördüm. Yani burada bir hata mı var? İşlemci bir kere 2009'dan çok sonra çıktı bir de Driver Booster filan gibi program üzerinden değil de kendim manuel olarak driverları nasıl güncelleyebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ek Açıklama 2022-06-16 222313.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi baktım. Benim Ryzen 7 4800h içinde sürücü tarihi birebir aynı. Eğer ünlem işareti yoksa bir problem olacağını zannetmiyorum.

Merhaba. Yeni bir bilgisayar aldım Lenovo Ideapad Gaming 3 Intel i5 olan model Windows yükledikten sonra Lenovo vantage indirdim oradaki driver güncellemelerini de yaptım fakat aygıt yöneticisine girdiğim zaman işlemcinin driverının olduğunu gördüm. Yani burada bir hata mı var? İşlemci bir kere 2009'dan çok sonra çıktı bir de Driver Booster filan gibi program üzerinden değil de kendim manuel olarak driverları nasıl güncelleyebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1422082
İşlemcinin sürücüsü yoktur. Bahsettiğiniz şey Chipset sürücüsü. AMD sitesi üzerinden sürücüyü indirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1422082
İşlemcilerin sürücüsü olmaz. Herkeste öyle gözüküyor normal bir durum. Sorun yok.

Geri
Yukarı