Ideapad Gaming 3 vs Katana GF66

Bütçe
20000
Bende bu iki cihazı araştırıyorum. Kullananlar var ise değerlendirmelerini yazarsa faydalı olur.

Ideapad alabilirsiniz benim kullandığım modelin 3060'li versiyonu sadece gayet güzel cihazdir butceniz yukarıda attığım modele yetmiyorsa alabilirsiniz Ideapad.

Monster abra serilerini denedim v17 ve V18 olanları çok fazla kronik sorun var iade etmek zorunda kaldım. O yüzden monster hiç cazip gelmiyor.

Rayzen işlemci olması düşündürüyor. Oyunlarda İntel e göre performansı daha düşük kalır mı acaba.

Monster Abra serilerini denedim V17 ve V18 olanları çok fazla kronik sorun var iade etmek zorunda kaldım. O yüzden Monster hiç cazip gelmiyor.

Ryzen işlemci olması düşündürüyor. Oyunlarda Intel'e göre performansı daha düşük kalır mı acaba?

5600h i5 11400h gucundedir bir tik geride sadece gayet güzel islemcidir.

Açıkcası Monsterdan uzak durma taraftarıyım ben de daha önce kronik problemlerini gördüm. Yorumlarınıza istinaden Lenovo daha cazip geldi ama işlemcinin i5 ayarında olması biraz üzüyor.

Bu fiyat aralığında daha güçlü bir işlemci tercih edilemez miydi diye düşünüyor insan.
Attığınız Tulpara da bakıyorum bu arada onun için de teşekkürler.

Açıkcası Monsterdan uzak durma taraftarıyım ben de daha önce kronik problemlerini gördüm. Yorumlarınıza istinaden Lenovo daha cazip geldi ama işlemcinin i5 ayarında olması biraz üzüyor.

Bu fiyat aralığında daha güçlü bir işlemci tercih edilemez miydi diye düşünüyor insan.
Attığınız Tulpara da bakıyorum bu arada onun için de teşekkürler.
R7 5800H, i5 ayarında olan bir işlemci değil ki? AMD'nin dizüstü tarafındaki en iyi işlemcilerinden birisi. 11800H sadece düşük grafik ayarındayken fark yaratabiliyor, yüksek grafik ayarlarında hemen hemen eşit işlemciler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı