Rehber Idle Daddy kullanımı

Uygulamanın ana sayfasından başlat deyip başlatın, kartlar 2 saat sonra düşmeye başlayacaktır. Tamamen şansa bağlı bir sürede düşer.

Bende 3 saatten önce 1 kart bile düşmüyor.

Bende 3 saatten önce 1 kart bile düşmüyor.
Uygulama ayarlarında bekleme süresi yani her oyunu tek tek çalıştırma süresi 3 saat olarak ayarlı, steam normalde 2 saatten sonra kart düşmesine izin vermektir yalnız düşme oranı 3 saat sonra daha fazla olduğundan 3 saat olarak ayarlı. Uygulamanın ayarlar kısımından 3 saati 2 saat yaparsanız 2 saat sonra düşme olayını açabilirsiniz fakat 3 saat sonra düşmesi daha garanti olduğundan 3 saat olarak bırakmak daha iyi.

Güzel bir rehber olmuş. Ben kara listeye almayı unuturum diye beyaz liste modunu aktif ediyorum düşüreceğim oyunların ID'sini yapıştırıyorum.

Ben o ayarı 5 yapmışım.

Hocam kara listeye yazılan kodlar ne işe yarıyor yazmasak olmaz mı?

CS:GO gibi oyunlarda VAC sistemi var, onu yaparsan o oyunları çalıştırmıyor VAC tehlikesinden kurtulmuş oluyorsun. Tüm oyunlar kısmında kara listeye eklenenler kısmı var oradan bakabilirsin, özetle PUBG ve CS, TF2 var.

Peki bu oyunun kodlarını nasıl öğreneceğiz.

Son düzenleme:
Hocam tüm oyunlar teker teker mi çalışıyor yaklaşık 20 tane oyun 60 saat kadar beklemek istemiyorum.

Hocam tüm oyunlar teker teker mi çalışıyor yaklaşık 20 tane oyun 60 saat kadar beklemek istemiyorum.
Hayır, toplu kart düşürme kısmından 20 oyunu birden seçerseniz 4-5 saatte bütün kartlarını düşürürsünüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…