Idle için oyun listesi

Hentai oyunları cidden kar ettiriyor.

Buradaki 600 oyunu bi alt Steam hesabına alsam, bıraksam kaç TL kazanırım acaba?

7 Temmuza kadar kasacağım eğer oyun almazsam yüzde 20 indirimli oyun hediye edeceğim kartıma para geçecek.

Dediğiniz mantıklı. Ben ya Dying Light 2'yi Deluxe veya Ultimate sürümüne yükselteceğim ya da sons of The Forest'i alacağım.

Hocam 50 oyunum vardı 193 oyunum var gayet bilgiliyim çok iyi kar yaptım ve her gün keşif kuyruğunu yapın kart veriyor satarsınız ve bulmacayı çözün çerçeve versin.

Hocam 50 oyunum vardı 193 oyunum var gayet bilgiliyim çok iyi kar yaptım ve her gün keşif kuyruğunu yapın kart veriyor satarsınız ve bulmacayı çözün çerçeve versin.

Ve hocam size bir parlak kart çıksa zengin olursunuz benim kuzenime çıktı 50 TL'lik kart.

Bu arada arkadaş eklerseniz sevinirim fazla arkadaş gözükünce daha iyi hissediyorum, ve kart kasarken lütfen gizliye alın çok sinir bozucu.

Kim eklediyse yazsınki bileyim.

Son düzenleme:
Ben ekledim şimdi, aynı nick zaten.

Hocam tüm ucuz oyunları aldınız mı? Ben mağazadan tek tek baktım. Çoğu aynı fiyata denk geliyordu. Aldığınız oyunları paylaşırsanız mutlu olurum.

Hocam tüm ucuz oyunları aldınız mı? Ben mağazadan tek tek baktım. Çoğu aynı fiyata denk geliyordu. Aldığınız oyunları paylaşırsanız mutlu olurum.

Ucuz oyunları değil kart edebileceğim oyunları aldım.

Onları görebileceğim bir site falan var mı peki?

Bir konu atayım size orada var.

500 oyun var alabilirsiniz.
Ama ilk üç oyunu almayın Full zarar.

Pardon zaten konudaymışız hiç fark etmedim.

500 oyun var alabilirsiniz.
Ama ilk üç oyunu almayın Full zarar.

Pardon zaten konudaymışız hiç fark etmedim.

Ama yaptığımız listeyi atabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…