Idle için oyun listesi

40TL yatırdım. TWD Difinitive alacaktım. Bu kumara yatırdım 68TL para kastım ve hala pazarda 5 sayfa satılacak kart bekliyor. Ve bazı kart fiyatları cidden çok düşük 30 kuruşa falan koymuş herkes minimum 50 kuruşa koyuyorum ama insanlar çok ölücü olmuş.

Yani ucu ucuna zarardan kurtulduk gibi.

Alacağım gibi hocam 7 Temmuza kadar bunlardanda kar etmezsem artık almam.

İyice araştırın hocam. Bir de bundle olanlara bakın. 4 5 oyunu 1tl ye bundle olarak satıyorlar. İyi kar ettiriyor.

Hayır ekonomik çöküş var Steam pazarında.

İyice araştırın hocam. Bir de bundle olanlara bakın. 4 5 oyunu 1TL'ye bundle olarak satıyorlar. İyi kar ettiriyor.

Biliyorum RPG bundle mesela ben aldım.

Benim zarar artık tamamen kapandı. 6 kart kaldı pazarda 1 tane kart bekliyor. Zarara girenlere geçmiş olsun.

Yaz indirimleri sonrası düzelme ihtimali var mı? En az 5 6 sayfa kart kaldı ucuzdan vermek istemiyorum.

Kesin herkes hızlı satılsın diye 1 kuruş aşağısına koyup durdu. Bende akıllı gibi fiyatların hep 1 kuruş üstüne koymuştum.

Düzelsede işe yaramaz kışa kadar indirim yok diye biliyorum.

Acelem yok kartlara bir şey olmasın 1 yıl bile bekleyebilirim. Alacaklarımı aldım zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…