Idle Master çok hızlı kart düşürmek

eutrias

Decapat
Merhaba uygulamayı yeni yükledim ve herkes oyunlarının 3 saat falan sonra kart düşürdüğünü söylüyor. Fakat benim oyunlarımda 30dk da 3 kart falan düşüyor. Tüm kartları düşürmek mi 3 saat tam olarak anlamadım yardımcı olur musunuz?

1677354488399.png

Son düzenleyen: Moderatör:
oyundaki mevcut sınırlı kartların hepsini düşürmek için belli bir kesin vakit yoktur.
Kimi 1 saatte 3 kart düşürür kimi 2 saatte hiç düşüremez tamamen şans işi.

Dün 40 oyun falan almıştım ve hepsinin kartlarını 1.5 2 saatte düşürmüştüm bugün 80 oyun civarında aldım 3 saat oldu ve hiçbirinden kart düşüremedim.

Dün 40 oyun falan almıştım ve hepsinin kartlarını 1.5 2 saatte düşürmüştüm bugün 80 oyun civarında aldım 3 saat oldu ve hiçbirinden kart düşüremedim.

Ben de bir ara 1 saatte 70 oyunun hepsini halletmiştim ama şu an 4 saattir açık 50 karttan 1 tane düşürebildi. Eski sürümlerini de denedim, açtım kapadım ayarları değiştirdim düzelmiyor. Anlamadım. Çözüme ulaşırsanız paylaşır mısınız?

Ben de bir ara 1 saatte 70 oyunun hepsini halletmiştim ama şu an 4 saattir açık 50 karttan 1 tane düşürebildi. Eski sürümlerini de denedim, açtım kapadım ayarları değiştirdim düzelmiyor. Anlamadım. Çözüme ulaşırsanız paylaşır mısınız?

(Bana göre) eğer sürekli oyun iadesi yaparsanız yavaşlıyor belki sürekli oyun alınca da oluyor olabilir.
Ben 2 oyun iadesi yaptıktan sonra kart düşürme sürem yavaşlamıştı şu an tekrar hızlandı.

Geri
Yukarı