Idle Master ile Zup! X'den kart düşmüyor

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
Idle Master ile Zup'dan yaklaşık 2 adet kart düşürdüm, fakat baktığımda ' kart hakkınız kalmadı ' yazıyor. Aynı şey diğer oyunlarda da yazıyor, bu haklar neye göre veriliyor?

Steam/Profil/Seviye kısmında hangi oyunun kaç kart düşüreceği yazıyor.
Oyuna göre değişiyor kart hakkı.

Ancak seviye arttıkça mı daha fazla kart düşürebilirim?
O bahsedilen yerde kart hakkınıznklmadı yazdığında başka kart düşüremezsin rozeti işledikten sonrasa düşürürmezsin.

Oyunda kaç kart düşürülebiliyorsa yarısı kadar düşürebilirsin. Mesela 4 kart varsa 2 kart düşer. Tek sayılılarda rastgele, 5 kart varsa 2 de düşebilir 3 de.

Oyunda kaç kart düşürülebiliyorsa yarısı kadar düşürebilirsin. Mesela 4 kart varsa 2 kart düşer. Tek sayılılarda rastgele, 5 kart varsa 2 de düşebilir 3 de.
Zup ve Hentai oyunlarından iyi kar edilebilindiği söyleniyor internette böyle kar olmaz ki ama millet nasıl kar ediyor acaba merak ediyorum

Zup ve Hentai oyunlarından iyi kar edilebilindiği söyleniyor internette böyle kar olmaz ki ama millet nasıl kar ediyor acaba merak ediyorum
Hepsi ettirmiyor, dikkatli seçmek lazım. Bazılarında 1 liradan 8 kart bile oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…