Idle Master kâr ettirmiyor

Gasijh

Hectopat
İyi günler arkadaşlar, internette Idle Master ile iyi bir araştırma yaptım ve girdim işe çoğu zaman kar ettirmiyor ama ben nerede yanlış yaptım anlayamadım. Oyunun fiyatı 2.10 çıkan kartlar bazen 1.5 TL bazen anca amorti. Neyi yanlış yapıyorum? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Idle Master sadece bir araç, kartları düşür, değer kazandırmaz. Kar etmeniz için; oyunu almadan oturup pazarda kartların fiyatını araştırıp ona göre almalısınız. Bende aynı işlemi yapıyorum en başta ki paramı 10a katladım diyebilirim.

En karlı yol şöyle. İndirim döneminde fiyatı 1-2 TL arasında olan oyunları satın alıp kartları düşürdükten sonra indirimlerin bitmesini beklemek. Herkes oyunu alıp kart düşürdüğü için fiyatlar çok düşüyor. Çoğu kartın fiyatı indirim sonrasında en az 2 katına çıkıyor. Bende hala 800 civarı kart var ve bekliyorum %30 daha yükselince satacağım.

İyi günler arkadaşlar, internette Idle Master ile iyi bir araştırma yaptım ve girdim işe çoğu zaman kar ettirmiyor ama ben nerede yanlış yaptım anlayamadım. Oyunun fiyatı 2.10 çıkan kartlar bazen 1.5 TL bazen anca amorti. Neyi yanlış yapıyorum? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kontrol edeceksin dostum en düşük fiyatli kartlarına bakarak. Kart kaç düşüyorsa hesap yapacaksın komisyonuda katarak.

Evet arkadaşlar teşekkür ederim yalnız şuna bir açıklık getireyim biliyorum tabii ki Idle Master'ın kart düşürmeye yaradığını kartları değerlendirmediğini.

1- peki böylelikle aklıma bir fikir geldi sizce fiyatı indirimde olan oyunların akrltarına yatırım mı yapsam?
2- önerebileceğiniz Idle Master da kar ettirecek oyun öneriniz var mıdır?
3- bu kartların fiyatlarına bakabileceğim oyunun ismini girdğim gibi kartları gösterecek bir sistem var mıdır? Yani işimi kolaylaştıracak bir uygulama eklenti biliyor musunuz?
Yukarıdaki sorularıma da yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Idle Master sadece bir araç, kartları düşür, değer kazandırmaz. Kar etmeniz için; oyunu almadan oturup pazarda kartların fiyatını araştırıp ona göre almalısınız. Bende aynı işlemi yapıyorum en başta ki paramı 10a katladım diyebilirim.
Hocam Çok teşekkür ederim bu işte tecrübeli biri olarak bana ne tavsiye verirsin taktik vs var mı nasıl bir araştırma yapmam gerekiyor?

Son düzenleme:
Bu kartların fiyatlarına bakabileceğim oyunun ismini girdğim gibi kartları gösterecek bir sistem var mıdır?

Steam Card exchanger diye bir site vardı ama ben kullanmıyorum, tarayıcıdan 2 pencere açıp 2ye bölüyorum bir pazarı bir de mağazayı açıp teker teker bakıyorum.

Hocam çok teşekkür ederim bu işte tecrübeli biri olarak bana ne tavsiye verirsin taktik vs var mı nasıl bir araştırma yapmam gerekiyor?

Şu ana kadar en büyük karımı dönemsel indirimlerde yaptım(kış, yaz, sonbahar gibi) ve yukarıdaki arkadaş doğru söylüyor bende genellikle bekletip satıyorum fakat bazen hızlı döndürüp bir yandan oyun sayımı arttırmak için anına satabiliryorum ama asla zarar etmiyorum çünkü önemli olan alırken kazanmak ve pazarı iyi araştırma.

Yeni konular

Geri
Yukarı