Idle Master kullanılır mı?

Grupton

Decapat
Merhaba pek emin olmadığım için soruyorum bazı yerlerde ban yersiniz bazı yerlerde hiçbir şey olmaz diyorlar fakat emin olamayıp sizlere de sormak istedim. Idle Master Steam'in hizmet şartlarını vb. ihlal ediyor mu? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
VAC koruması gibi korumaları olan oyunlarda kullanırsan o oyundan ban yersin. Onun dışında aynı anda 2 oyuna falan girersen de ban yiyebilirsin. Çaktırmadan yapabilirsin, sorun yok.

1.5 senedir kullanıyorum aynı anda CS:GO,CS 1.6, HL,CSS, ETS2 L4D2 ATS'de kullandım bir sorun olmadı. Ama bende artık kartlar 2 saatin altında düşmüyor. Şu sıralar bende tırsıyorum millet ban yersin falan diyor.

Beyler sorun zaten kullanmanızda değil eğer anlarlarsa veya steam profilinizi report ederlerse ban yersiniz. Ben de zamanında kullanıyordum ama ban yemedim. Bu saatten sonra da riske atıp kullanamam :D

2 Yıl önce sadece tek oyun şeklinde 2 hafta kullanmıştım hala ban yemedim bence çok mantıklı uygulama ama herkesin kafasında ban yer miyim sorusu var. Belirttiğim gibi herhangi bir ban yemedim ama garantisini de kimse veremez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı