Idle Master kullanmak oyunlarda ban sebebi mi?

Mehmetm

Decapat
Merhabalar Sosyal'de çok fazla konu var fakat güncel olmadığı için tekrar sormak istedim. Idle Master ban sebebi mi? İndirmediğim oyun için oyundaymışım gibi göstermesi ve birçok oyunu aynı anda açıp kapatması şüphelendirdi beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında çok kullandım, hala ekli arkadaşlarımın bir anda 10 15 tane oyuna girdiğini bildirim ile görüyorum. çevremde hiç sıkıntı yaşayan duymadım

Oyunlarda ban sebebi olmaz, ayrıca programı kullanırken Steam'ini cevrim dışı alarak yaparsan arkadaşlarını da sürekli "şu oyuna girdi" diye bildirim Spam'ı gelmez.

Kendim de kullandım, kullanan birçok kişi de tanıdım ve şu ana kadar herhangi bir sorun yaşayanı duymadım.

İndirmediğim oyun için oyundaymışım gibi göstermesi ve birçok oyunu aynı anda açıp kapatması şüphelendirdi beni.
Programın olayı bu zaten. Kütüphanendeki kart kazanabileceğin tüm oyunlardan kart düşürüyor. Ban sebebi değil ama birkaç tane oyunu kara listeye eklemenizde fayda var. Aksi takdirde VAC Ban yiyebilirsiniz.
Profil durumunu ''görünmez'' yaparsan kimseye görünmez girdiğin oyunlar.

İndirmediğim oyun için oyundaymışım gibi göstermesi ve birçok oyunu aynı anda açıp kapatması şüphelendirdi beni.
İdle Master'in olayı bu hocam..
Şahsen idle master açıkken Steamden online bir oyuna girmenizi tavsiye etmem (tf2, csgo vb.) Onun dışında zamanında bende çok kullandım çevremden de çok kullanan oldu ve ne ben ne de çevremdekiler bir sıkıntı yaşamadık.

Hayret evet banlanırsın diyenler yok denecek kadar azalmış. Son birkaç Idle Master konusunda hiç yazan olmamıştı. Kafalarına vura vura öğrettik sonunda ceza alınmadığını.

Telefondan Idle Daddy indirip kullanman daha iyi olur bu arada.

Teşekkürler App Store'da yok galiba.

Olmayabilir. Play Store'da var ve 500 binden fazla insan kullanmakta. Bunun olayı telefondan hesabına giriş yapıyorsun, telefondan oynuyormuş gibi gösteriyor oyunları. Böylece bilgisayarı ve Steam'ı açık bırakmana gerek kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı