Idle Master vs Idle Daddy

batuhan_n

Decipat
Hangisini yükleyeyim? Zup F aldım kart kasmak istiyorum. Ve ban gibi bir ihtimal var mı?

Hangisini yükleyeyim? Zup F aldım kart kasmak istiyorum. Ve ban gibi bir ihtimal var mı?

Ben Dady'i kullanmadım ama eskiden Master'ı kart düşürmek için kullanmıştım offline bir oyun için yaklaşık 1 sene oldu bir şey olmadı CS gibi korumalı bir oyunda ban yer misin orası tartışılır.

Vac ban yiyilebilecek oyunlarda kullanmayacağım.

Idle Daddy'i kullandım bir sıkıntı olmadı bence CS:GO'yu kara listeye ekle ne olur ne olmaz.

Idle Master artık stabil olmaz, geliştirilmesi bırakıldı diye biliyorum.

Idle Daddy kullanmıştım, VAC kullanan bütün oyunları karalisteye aldım. Gayet güzeldi, ban yemedim.

Idle Daddy çok stabil çalışmıyor ara sıra oyundan atıyor ve geri bağlanman için baştan giriş yapman falan gerekiyor, dün gece biraz uğraştırmıştı beni sonrasında Idle Master'a geçtim. Idle Master öneririm. 3 yıl önce Idle Master kullanmıştım, CS'nin kartlarını bile oradan düşürmüştüm, herhangi bir ban yemedim.

Idle Master kullanabilirsin , hala iş görüyor.

VAC yiyebileceğiniz bir durum yok, merak etmeyin. Kimse de VAC ban yemedi bu uygulamalardan. Idle Master kullandım 1 ay öncesinde hiçbir problem yaşamadım.

Bu konu bence tartışmaya kapalı, idle daddy 10 saatte 10 kart kastı idle Master 1.30 saatte 38 kart kastı, 2.30 saat içerisinde de 48 kart kastı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.jpg
    3,7 KB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot_3.jpg
    5,8 KB · Görüntüleme: 88
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…