Idle Oyun Tavsiyesi

Müzik Profili

Decapat
Merhabalar güçlü bir sisteme sahibim ve birçok oyunu oynadım. PUBG, Witcher 3, CS:GO vb. ancak hiçbir oyun bana idle oyunlar kadar zevk vermedi. Bu yüzden hep telefonda takılıyorum. Idle oyunlar dışında başka hiçbir oyun zevk vermiyor ve Idle oyunlar hep telefonlar için çıkıyor. Bana bu oyun zevkime göre oyun önerebilir misiniz?

Birçok yeni oyunu denedim ancak hiçbirinden Tap Titans 2 gibi clicker oyundan aldığım zevki alamadım. Bir de Thief Simulator oynamıştım fena değildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefondaki oyunlar için Idle Farming ve Crazy Tap Chef öneririm.
Evet bilgisayarlarda Idle oyun çıkarmıyorlar ve kendilerince haklılar.

Telefondaki oyunlar için Idle Farming ve Crazy Tap Chef öneririm.
Evet bilgisayarlarda Idle oyun çıkarmıyorlar ve kendilerince haklılar.
Idle Farming oynadım ancak hep aynı ekinleri ekiyoruz ve hep aynı bahçe fazla ek bir özellik yok Crazy Tap Chef ise vip mi almalıyım yoksa normal sürümü mü arasındaki fark ne?

Idle Farming oynadım ancak hep aynı ekinleri ekiyoruz ve hep aynı bahçe fazla ek bir özellik yok Crazy Tap Chef ise vip mi almalıyım yoksa normal sürümü mü arasındaki fark ne?
Ücretsiz iken vip almıştım sanırım arasında fark yok o yüzden para vermene gerek yok.

Mobil sektörü pek bilmiyorum. Bu idle oyunları hakkında bir kaç tane öneri videosu paylaşır mısın?
Oyun tarzını anlarsam aklıma gelen önerileri yapabilirim.

Bu idle diye geçen oyunlar Tarayıcı tabanlı, Para harcatmak için oyun süresi satan oyunlar mı?
ÜCRETSİZ Strateji RPG & MMO Oynayın | Plarium
Free to Play Top Browser Games and mobile games| GTArcade
İşsiz oyunları, en işsiz insanların oynadığı oyunlardır Idle oyunları. Mesela Tap Titans 2 örneğini verirsem, ilk başta 0 relic ile başlıyorsun ve 150-200 stage geçince prestij yapıp baştan başlıyorsun bu sana relic kazandırıyor; reliclerle artifact alıyorsun ve artifactların her birinin başka başka özellikleri var oyunda sana faydası olabilecek şeyler bunlar, mümkün olduğunca ileri stage gidip prestij ile baştan başlıyorsun ve ne kadar ileride prestij yaparsan o kadar çok relic kazandırıyor. Tabiki oyun bundan ibaret değil Skill Tree, Klanlar, Petler ve Equipmentler var strateji kurman lazım, bunun gibi işi gücü olmayan insanların oynadığı metin 2 gibi ama çok daha basit hali gibi düşün.

Steam de bir sürü idle/clicker oyun var. NGU Idle en sevdiklerimden bağımlısı olmuşumdur oynayabilirsin Clicker Heroes da iyi bunuda oynamanı öneririm.

Arkadaşlar idle oyunlar yazın bilgisayara çıkar.
Ya da bilgisayara Games 144 yazın ilk çıkan siteye tıklayın ara kısmına idle yazın çıkar.

Son düzenleme:
Merhabalar güçlü bir sisteme sahibim ve birçok oyunu oynadım. PUBG, Witcher 3, CS:GO vb. ancak hiçbir oyun bana idle oyunlar kadar zevk vermedi. Bu yüzden hep telefonda takılıyorum. Idle oyunlar dışında başka hiçbir oyun zevk vermiyor ve Idle oyunlar hep telefonlar için çıkıyor. Bana bu oyun zevkime göre oyun önerebilir misiniz?

Birçok yeni oyunu denedim ancak hiçbirinden Tap Titans 2 gibi clicker oyundan aldığım zevki alamadım. Bir de Thief Simulator oynamıştım fena değildi.
Raid Shadow legends var her yerde oynayabilirsin! (Android TV'lerde bile!)
Resmi sitesi Plarium: Platformlar Arası Oyun Dünyasına Giriş!

Geri
Yukarı