IDM Hasar Görmüş Dosyayı Kurtarmak

Elgün

Hectopat
Yer
Azerbaijan
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhaba Technopat ailesi. Bu gün İnternet Download Manager ile büyük bir dosya indirmeye karar verdim ve indirmeye başladım. Bitmesine çok az kala aniden elektrikler gitti ve geldi. Yeniden indirmeye başladığımda aşağıda gördüğünüz gibi hatayla karşılaştım (Fotoğraf yüklenirken hata verdiği için sadece metni girdim).

IDM veri bozulduğundan beri indirmeye baştan başladı çünkü yeni veri daha önce indirilen veri ile eşleşmiyor.
Veri bozukluğunun olası sebepleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyor musunuz?

Ardından vebde aramaya başladım. Karşıma çok mantıklı bir çözüm çıktı. İşte karşıma çıkan çözüm bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıda verdiğim videonun olayını açıklayayım. Videoda amaç hasarlı geçici dosyaları bulup parçalara ayırmak ve parçalardan son bir kaçını silip ardından parçaları birleştirmekle hasarlı dosyaları kurtarmak.

Bende yaptım ama hiç bir faydası olmadı. Yine aynı hatayı verdi. Dosya çok büyük olduğu için yeniden indiremiyorum. Yardım ederseniz sevinirim. @Recep Baltaş abi bu konuya bakarsan çok sevinirim.

Not: Çok garip gelicek ama ben bu konuyu Internet Explorer ile açıyorum. Sebebi ise Google Chrome ile açarken konu içeriğini yazdığımız bölümün görünmemesi. Firefox ile de denedim aynı sonuç

Not 2: Internet Download Manager: the fastest download accelerator adresine girmeye çalıştım ama giremiyorum. Bu sorun sadece bende mi var?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı