IDM iptal edilen indirmeyi görme

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
IDM'de dosya indirirken kaza ile bir indirmeyi iptal ettim. Bu dosyayı tekrar indirmeye nasıl başlayabilirim?

Son düzenleme:
Indirme listesinde iptal edilenlerle durdurulanlarda goruntuleniyor

Dosyaya çift tıkladığımda çıkan pencerede altta yazdığını gördüm. Sanırım sizde bundan bahsediyordunuz.

Screenshot_2.jpg

@kKerem

O zaman neyi soruyorsunuz ben anlamadım?
İndirmenin tekrar nasıl başlatılacağını biliyorum. O gün zaten uykumu alamamıştım saçmaladım heralde. Şimdi bunu boşverelim. IDM'de iptal edildi diye dosyanın açıklamasında filan yazmıyor. Aşağıdaki indirmelerin bir tanesine kaza ile sağ tıklayıp "indirme adresini yenile" diyeceğim yere "indirmeye devam et" dedim. Şimdi bu dosyalardan hangisi iptal edilen dosya? Üstte bulmuştum ama o dosyayı tekrar kaybettim. Tek tek uğraşmak istemiyorum. Program bana iptal edilen dosya "şu dosya" diye göstersin.
asdasdads.JPG

Indirme listesinde iptal edilenlerle durdurulanlarda goruntuleniyor
Bunlardan hangisi iptal edilen dosya. Üstte bulmuştum ama o dosyayı tekrar kaybettim. Tek tek uğraşmak istemiyorum. Program bana iptal edilen dosya "şu dosya" diye göstersin.
asdasdads.JPG

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı