IEM kulaklık için Ses Kartı veya AMP&DAC Önerisi

KeremCannnn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, SIMGOT marka EM6L model IEM kulaklık alıp bunu bir ekstra donanımla desteklemek istiyorum. Yeni yeni bakabiliyorum bu Hi-Fi dünyasına ve gerçekten bir dipsiz kuyu. Bu yüzden bilgi sahibi sizlerden yardım almak istiyorum. Bilgisayarda ve yalnızca oyun için kullanılacak. Oyunlar Apex ve Steam PUBG. Haliyle rakibin ayak sesleri ve hangi katta olduğu vs. ön planda. Takip ettiğim bir profesyonel oyuncunun Audioquest Dragonfly USB DAC&AMP kullandığını bulabildim ama hangi modeli olduğunu bilmiyorum.(Muhtemen "Cobalt" versiyonu) Ona yakın performans verebilecek önerilerinize de açığım.

Kafamda şöyle birleştirdim; IEM kesinlikle SIMGOT EM6L olacak, bütçe ve sunduklarıyla bana yetiyor. Fakat eşleyeceğim USB AMP&DAC veya ses kartı kısmında çok seçenek var kafam allak bullak oldu. Seçenekler şöyle araştırdığım kadarıyla: FiiO KA3, FiiO KA5, EPZ TP30 (69.45AU $ 44% OFF|EPZ TP20 TP30 taÅınabilir MQA USB DAC ses kulaklık amplifikatörü/Dongle tipi C ES9038Q2M DSD256 DSD512 dekoder 3.5mm 4.4mm| | - AliExpress), ses kartı olarak da Creative Sound Blaster G6 var aklımda(100-120$ bütçelere çıkabilirim). Seçimi hangisinden yana yapmalıyım? Artıları eksileri ne olur? Varsa farklı önerileriniz memnuniyetle dinlerim. Teşekkürler ilgilenen herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı